banner1339
x

Peyzaj çalışmalarıyla şehre dinamizm katıyor

SİBA Mühendislik, peyzaj çalışmalarıyla sürdürülebilir, yenilikçi, doğal, tarihi ve kültürel değerleri koruyarak yenilikçi ve sürdürülebilir tasarım ve uygulamalarıyla şehre dinamizm katıyor.

Peyzaj çalışmalarıyla şehre dinamizm katıyor
Robot Zirvesi

ST Endüstri Radyo’da İnşaat ve Malzeme programının bu haftaki konuğu SİBA Mühendislik’ten Ziraat Mühendisi Bülent Oğuzer oldu. 2006 yılından bu yana peyzaj çalışmalarıyla sürdürülebilir, yenilikçi, doğal, tarihi ve kültürel değerleri koruyarak yenilikçi ve sürdürülebilir tasarım ve uygulamaları hayata geçirdiklerini belirten Oğuzer, peyzajın yaşam alanlarına kattığı değere dikkat çekiyor. 

Ağırlıklı olarak konut, ofis, AVM, park ve bahçelerde sert ve yumuşak peyzaj uygulamaları gerçekleştiren firma, kötü kentleşmenin bir sonucu olarak yoğun yapılaşma alanlarının önüne geçebilmek adına insanların hem zihinsel hem görsel ve dokunsal anlamda rahat hissetmelerini sağlamak, doğayı ve duyarlılığı asla unutturmamak amacı ile çok farklı türdeki bitkilerin, doğal taşların, suyun ve ahşabın tüm pozitif özelliklerini projelerinde kullanılıyor. Bugüne kadar Nevsa ve Bey Kasr-ı Konakları, Ak Towers, Önay Garden Residence, Esenbahçe Konutları, Maximum Evleri, Lila Konutları gibi birçok önemli projeye çözüm sunduklarını ifade eden Bülent Oğuzer ile gerçekleştirdiğimiz röportajı aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz. 

http://radyo.stendustri.com.tr/siba-muhendislik-firma-yetkilisi-bulent-oguzer-peyzaj-calismalariyla-sehre-dinamizm-katiyor/

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2019, 18:23
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını