banner1322
x

Peyzaj çalışmalarında hayalleri gerçeğe dönüştürüyor

Peyzaj sektöründe oldukça geniş bir yelpazede hizmet veren Siba Mühendislik, yaptığı çalışmalarla hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

Peyzaj çalışmalarında hayalleri gerçeğe dönüştürüyor
Endüstrideara

Tasarım ve uygulama hizmetlerinde çözümler sunduklarını belirten Siba Mühendislik yetkilisi Ziraat Mühendisi Bülent Uğuzer; yollar, drenaj ve otomatik sulama sistemleri, kent donatıları, aydınlatma, bitkisel çalışmalarının başlıca hizmetleri arasında yer aldığını ifade etti. Kullanıcının istediğinin çok daha güzel ve sürdürülebilir olanını gerçekleştirdiklerini açıklayan Uğuzer, bugüne kadar birçok projeye çözüm sunduklarını aktardı.

PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ 

Beryikdüzü’nde Nevsa ve Bey Kasr-ı Konakları; Esenyurt’ta Ak Towers, Önay GardenResidence, Esenbahçe Konutları; Ulus –Maximum Evleri, Lila Konutları; Gayrettepe’de Barbaros Point Otel; Sarıyer’de North Panaroma İstanbul; Çekmeköy’de Terrace Koru; Kartal’da Yakacık Meydanı; Bağcılar’da Belediye Park ve Bahçeleri'n çalışmalarından bazıları olduğunu ifade ederek, “2018 yılı oldukça zor geçiyor, bu durum 2019’da da devam edecek. Hedefimiz olabildiğince dikkatli hareket etmek, riskleri minimize ederek verimliliğe yönelik adımlar atmaktır. Dövize dayalı girdileri uygulamalarımızda olabildiğince azaltarak yerli üretimlere ağırlık vermek temel amacımız. Tüm meslektaşlarımıza ve sektör bileşenlerine esenlik ve kolaylıklar diliyorum. Ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı günlerin kısa zamanda bitmesini ümit ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2018, 15:43
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını