banner1322
x

PERI’den İSG Mesleki Gelişim Grubu üyelerine seminer

PERI Kalıp ve İskeleleri, İSG Mesleki Gelişim Grubu üyeleri için Ankara Bölge Ofisi'nde “Uygulamalı Endüstriyel ve Dış Cephe İskele Sistemleri" konulu seminer düzenledi.

PERI’den İSG Mesleki Gelişim Grubu üyelerine seminer
Endüstri 40 Zirvesi

İskele ve kalıp sektörünün dünya markası PERI Kalıp ve İskeleleri, ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra eğitim, seminer çalışmalarıyla da hedef kitlesine fayda sağlamaya devam ediyor. İş güvenliğine önem veren ve geliştirdiği teknolojilere bunu yansıtan PERI, İSG Mesleki Gelişim Grubu üyeleri için seminer düzenledi.  İSG Mesleki Gelişim Grubu üyeleri için Ankara Bölge Ofisi'nde gerçekleştirilen seminerin konusu Uygulamalı Endüstriyel ve Dış Cephe İskele Sistemleri idi. 

İlginin yoğun olduğu seminerde PERI Endüstriyel ve Dış Cephe Çalışma İskeleleri Bölüm Müdürü Ali İsmet Aydın, katılımcılara teknik eğitim verdi ve ardından iskele sistemlerinin kurulumunu uygulamalı olarak anlattı. Seminer sonunda, İSG Mesleki Gelişim Grubu mesleğe ve mühendislere verdiği desteklerden dolayı Ali İsmet Aydın’a teşekkür plaketi takdim edildi.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 17:31
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını