banner1339
x

PERI yeni ürün teknolojileri ile Bauma 2019'da

PERI, 8-14 Nisan tarihlerinde Münih'te düzenlenecek olan Bauma 2019'da müşteriler ve ziyaretçilere kalıp ve iskele teknolojisindeki son gelişmeleri gösterecek.

PERI yeni ürün teknolojileri ile Bauma 2019'da
Endüstri 40 Zirvesi

PERI, ziyaretçilerine kalıp ve iskele teknolojisindeki son gelişmelerini tanıtacağı Bauma 2019'da, odak noktası; inovatif çalışmalar, uygulamaya yönelik sistem takviyeleri, çeşitli uygulamalar ve hedef kitleyi kapsayan diğer gelişmeler olacak. Fuarda PERI kalıplarının tüm yönleriyle inşaat projelerinin kullanıcılar için daha ekonomik ve daha güvenli hale getirmek için kullandığı kapsamlı servisin yanı sıra dijital çözümler de incelenebilecek. Marka, fuar bölgesinin kuzeyindeki açık sergi alanında (Stand No: FN719), kalıp ve iskele teknolojisindeki yenilikleri ve ön plana çıkan özellikleri sunacakları yeni ve kullanışlı bir fuar ortamının oluşmasını sağlayan yeniden tasarlanmış PERI sergi salonuyla öne çıkacak. 

“MÜNİH'TE ÇOK ÖZEL İNOVATİF ÇALIŞMALAR SUNUYOR OLACAĞIZ”

PERI Grup Pazarlama ve Satış Direktörü Alexander Schwörer "Bauma, sektörümüzün önde gelen fuarıdır ve olmaya da devam edecektir. Müşterilerimize ve fuar ziyaretçilerine son üç yıldır hangi teknolojiler üzerinde çalıştığımızı gösterme fırsatı bulacağımız bu fuarı dört gözle bekliyoruz" şeklinde aktardı. Schwörer, "PERI ürünleri, inşaat sürecini müşterilerimiz açısından daha az maliyetli, daha hızlı ve daha güvenli hale getirmek için tasarlanmıştır. Bu bizim misyonumuz ve itici gücümüzdür. Bauma 2019'da ziyaretçiler projeye özgü başarılarına katkıda bulunan test edilmiş ve onaylanmış sistemlerimiz kadar son yeniliklerimizi ve servislerimizi ilk elden deneyimleyebilirler. Ve elbette müşterilerimiz için Münih'te çok özel inovatif çalışmalar sunuyor olacağız." dedi.

PERI, Bauma 2019'da kapsamlı bir servis portföyü ile desteklenen yetkin bir kalıp ve iskele sistemleri çözüm sağlayıcı olarak kendisini tanıtacak. Teknolojik olarak daha az gelişmiş pazarların gereksinimlerine tam olarak uyacak şekilde geliştirilen diğer PERI kalıp ve iskele sistemleri Weissenhorn'da sergilenecek. Alexander Schwörer, "PERI ile, bütün çözümler tek bir kaynaktan elde edilebilir. Ve bu süreçte hiçbir duraksama olmaz. Mümkün olan en iyi müşteri başarısını sağlamak için kalıp, iskele ve servis birlikte ilerler. Bu şekilde, müşterilerimize katma değer süreci boyunca destek veriyoruz. Ürün ve sistemlere ek olarak, servis alanları, dijitalleştirme ve Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) de burada önemli bir rol oynamaktadır. Müşterilerimize dijital geleceğe doğru eşlik etmek istediğimiz mükemmel servis ve ürün çeşitliliğine sahibiz. Bauma 2019'da yapacağımız sunumlarla bunun altını özellikle çizeceğiz." diyor.

PERI'nin fuardaki yeri inşaat süreçlerine çözüm sağlayan ürünlerin kullanışlı bir şekilde incelenebilmesi için en iyi şekilde konumlandırıldı. PERI standını ziyaret edenler ilgili referans projeleriyle desteklenecek olan en yeni 3 boyutlu baskı teknolojisi hakkında da fikir edinecekler. PERI, 2017 sonbaharında 3 boyutlu beton basım sektöründe teknoloji lideri bir şirketten önemli bir hisse aldığını açıkladı. Dahası geleceğin şantiyelerinde, PERI'deki robotların kullanımı için ayrılmış bir alan da var: birebir ürün tanıtımları aracılığıyla ziyaretçiler, robotların şantiyelerde araştırma yaparken gelecekte daha fazla planlama güvenilirliği ve verimliliği sağlayabileceklerini kendileri de görebilirler."
 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 12:13
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını