Performans Sınırlarını Zorluyor

IQ Alüminyum Sistemleri, Deceuninck kalitesi ve inovatif ürünleri ile öne çıkıyor. Geniş açıklıklar için tasarlanmış performans sürme sistemini IQ Alüminyum Sistemleri kullanıcıların deneyimine sunuyor. Sistem, yeniden doğuşu simgeleyen Renovatio ile performans sınırlarını zorluyor.

Performans Sınırlarını Zorluyor
Endüstrideara

 IQ Alüminyum Sistemleri, müşteri memnuniyetindeki liderliği, fiyat performansı, ömür bileşimindeki rakipsizliği ve Deceuninck kalitesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Sektöre yön veren firma, geniş açıklıklar için tasarladığı sürme sistemleriyle de farkını ortaya koyuyor. Sürme sistemleriyle çoğu zaman ulaşılması zor olan performans değerleri Renovatio ile hayal olmaktan çıkıyor. Renovatio, performans değerleri açısından sınıfının en iyisi. Uluslararası akredite kuruluşu PfB Prüfzentrum für Bamelemente tarafından 17/11 – A005-Z1 sertifika numarası ile onaylanması da bunu kanıtlar nitelikte. Renovatio, yeniden doğmak’ anlamına gelen ismi ile sürme sistemlerinde yeniden doğuşu temsil ediyor. Su geçirgenliğinde Class 1050 Pascal, Hava geçirgenliğinde Class 4, rüzgâr direncinde ise Class C5/B5 derecesiyle yüksek performans arayanlar için mükemmel bir seçim oluyor.

KULLANIM KOLAYLIĞI VE FARKLI RENK SEÇENEKLERİ SUNUYOR

Renovatio, 76 mm kanat yüksekliği, 40 mm kasa yüksekliği, 85 mm orta kenet genişliği, 14,8 mm’lik ısı yalıtım köprüsü ve 24-30 mm cam kalınlığı uygulanabilme imkânı ile 250 kg’lik kanat taşıma kapasitesine sahip. Pratik aksesuar yapısı ve geliştirilmiş su tahliye sistemi sayesinde kontrol ve kullanım kolaylığı sunan Renovatio, çok noktalı conta baskılarıyla mükemmel bir hava sızdırmazlığı sağlıyor. Renovatio, IQ Colours ve IQ Effects renkleri, özel statik renkler, harika eloksal yüzeyler ve ahşap desenler ile kullanıcılarına modern ve estetik alternatifler sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 18:53
YORUM EKLE

Polinet

Vefa

Dergiler