PARK JOVEN’DE WİLO İMZASI

Wilo, entegre çözümleriyle son olarak Ankara’da inşa edilen Park Joven projesinin ısıtma-soğutma hatlarından, yangınla mücadele sistemlerine, su temininden, basınçlandırma sistemlerine kadar tüm uygulama alanlarında Wilo pompa sistemleri tercih edildi.  

PARK JOVEN’DE WİLO İMZASI
Endüstrideara

Wilo son olarak yatırımcılığını Genç Marina Yapı’nın yaptığı ve mimarlığını da AS Mimarlık’ın üstlendiği Park Joven projesinde yer aldı. Wilo, projenin ısıtma soğutma hatlarından, yangın pompalarına, su temininden basınçlandırma sistemlerine kadar tüm uygulama alanlarında çözüm sağladı. Toplam inşaat alanı 170 bin metrekare olan Park Joven projesinin su temini ve basınçlandırma sistemleri için yüksek basınç dayanımına sahip Wilo-Helix V pompalarından oluşan hidrofor setleri kullanıldı. Isıtma-soğutma hatlarında frekans konvertörlü Wilo-VeroLine IPL serileri ve Wilo-Yonos MAXO serileri, yangınla mücadele sistemlerinde ise ayrılabilir gövdeli ASP pompalarından oluşan yangın setleri kullanıldı.

OLASI ARIZALARA HIZLI MÜDAHELE EDECEK 

Ankara’nın gözde semtlerinden biri olan Bilkent’te yer alan, çok katlı 6 konut bloğu ve yüzme havuzlu sosyal tesis yapı ögelerini araziyle bütünleştiren 37 bin m² peyzaj alanı bulunan projede her pompa, maksimum enerji tasarrufu sağlayacak şekilde seçildi. Wilo, bu proje kapsamında olası arızalara 24 saat içerisinde ilk müdahaleyi gerçekleştirecek. 
 

YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını