Panjura Saray Konforu Getiriyor

Saray Alüminyum, binaların iç ve dış cepheleri için geliştirdiği yenilikçi sistemlerle yapı sektörüne yön veriyor. Geniş ürün yelpazesine SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri’ni ekleyen Saray Alüminyum, SARAYROLL ile binalardaki yalıtım ve güvenlik sorunlarına da önemli bir katkıda bulunuyor. Sistem mimari uygulamalara sağlamlık ve estetik getiriyor, ayrıca mevcut standartların ötesine geçen ölçüleriyle piyasada önemli bir boşluğu dolduruyor.

Panjura Saray Konforu Getiriyor
Endüstrideara

Saray Alüminyum, 30 seneyi aşkın deneyimiyle inşaat sektörüne hizmet veren mimari uygulamalara yönelik çözümlerine bir yenisini daha ekledi. SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri,Saray ailesine katılan en yeni ürün grubu oldu. Panjur ve kepenkler, özellikle güvenlik açısından caydırıcı bir rol oynamalarının yanı sıra sağladıkları ısı ve ses yalıtımı, iç mekânın mahremiyetini korumaları nedeniyle   son dönemde yeni yapılan binalarda sıklıkla tercih ediliyor. 

ISI VE SES İZOLASYONUNU MAKSİMUM BOYUTA ÇIKARIYOR

Hem yalıtım hem de güvenlik sorunlarına çözüm sağlayan SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri, monoblok ve  dıştan takma olmak üzere iki ayrı sistemde üretiliyor. Her iki sistemde de kullanılan poliüretan iç dolgusu, ısı ve ses izolasyonunu maksimum boyuta çıkarıyor, ayrıca mükemmel bir yalıtım avantajı sunuyor. 

Türkiye’de monoblok sistemlerde tek parçada en geniş sarıma sahip panjur sistem olma unvanına Sarayroll, sahip bulunuyor. Sarayroll, yerli ve yabancı markalı tüm pencere ve kapı sistemleriyle uyum sağlıyor, ayrıca  ahşap desenli olarak üretilebildiği gibi çok geniş renk seçenekleri de sunuyor. Manuel, butonlu, uzaktan kumandalı ve grup kontrol sistemli olmak üzere değişik kullanım olanakları sunan Sistem, akıllı ev konseptiyle de uyum içinde otomasyon kolaylığı sağlıyor.  SARAYROLL mono blok sistemlerde, ayrı bir profil kullanmadan sürme ve stor sineklik uygulamaları yapılabiliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 19:10
YORUM EKLE

Aldağ

Peri

Dergiler