banner1322
x

PANDEMİ TRENDLERİ DEĞİŞTİRİYOR...

Evlerde daha çok vakit geçirilen bu günlerde, eşya seçimi yaparken bir evden çok yaşam alanı yaratmak fikri göz önüne alınmalı. 2021 yılının öne çıkan dekorasyon trendleri de bu yaklaşıma göre değişim gösteriyor, daha çok evin ruhunu karakterize edecek tasarım ve dizaynlar ön plana çıkıyor.

PANDEMİ TRENDLERİ DEĞİŞTİRİYOR...
Makine Zirvesi

Ev dekorasyonun temel argümanlarından birini oluşturan anahtar ve prizler, yaşam alanlarıyla uyumlu seçildiğinde etkili sonuçlar yaratıyor.  Yenilikçi anahtar ve priz ürünleriyle dekorasyonda estetiği işlevsel detaylarla buluşturan Günsan Elektrik, imza attığı koleksiyonlarla 2021 yılının dekorasyon anlayışıyla görsel bir bütünlük yakalıyor. Doğaya dönüş yılı olan 2021 için Visage Amazon serisi ile elegan alternatifler sunuyor.

2021 YILINDA DOĞAL DOKUNUŞLAR DEKORASYONUN TEMELİNİ OLUŞTURACAK

Son yılların dekorasyon normlarını belirleyen doğallık; ham ahşap görünümlü mobilyalar, hasır ipler, taş duvarlar ve daha birçok natural doku ile karşılık buluyor. 2021 yılında da etkisini sürdüren doğal dokunuşlar modern dekorasyonun başrolüne yerleşirken, çok daha sıcak ve samimi bir iç mekân stili oluşturuyor. Bu noktada doğal ahşap görünümüyle dikkat çeken Visage Amazon serisi, ev stilini tamamlayarak detayları özel kılıyor. 

SADE TASARIMLAR ŞIK BİR SEÇENEK SUNUYOR 

2021 yılında Japon ve İskandinav stilin sade ama iddialı evleri dikkat çekiyor. Büyük ve çok boyutlu maksimalist evlerin yerini alan daha yalın ama ferahlık algısını güçlendiren tasarımlar, evlerde güçlü görünümler yaratıyor. Günsan’ın doğadan ilham alan Visage Amazon serisi, tercihini sadelikten yana yapanlar için şık bir tercih sunuyor.

SICAK RENKLER İLE DİNAMİK YAŞAM ALANLARI

Yaşam alanlarının derinlik algısını güçlendiren en önemli noktaların başında renkler geliyor. Sıcak renkler mekandaki atmosferi daha güçlü kılarken aynı zamanda evin enerjisini yükseltiyor. Amazon serisinde yer alan anahtarlar, renk kartelasının en sıcak tonlarını resmediyor ve doğal bir şıklık kazandırıyor.

YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını