PANDEMİ İNŞAATI HIZLANDIRACAK SİSTEMLERİ ZORUNLU KILDI

Afix Türkiye Genel Müdürü Serdar Tavşan, pandemi gibi durumlarda yeni yapıların çok hızlı bir şekilde yapılmasına ihtiyaç duyulabildiğini belirterek, inşaat hızını artıracak sistemlerin özellikle de iskele sistemlerinin bu süreçteki önemine ve katkısına değindi.

PANDEMİ İNŞAATI HIZLANDIRACAK SİSTEMLERİ ZORUNLU KILDI
Robot Zirvesi

Salgın, deprem gibi durumlarda yeni yapıların çok hızlı bir şekilde yapılmasına ihtiyaç duyulabildiğini belirten Afix Türkiye Genel Müdürü Serdar Tavşan iskelenin, bir projenin başından sonuna kadar birçok aşamada kullanıldığını, projelerin tamamlanma hızında çok önemli bir etken olduğunu söyledi. Yaptıkları saha ziyaretlerinde yanlış malzeme seçiminin yanlış projelendirme gibi sebeplerden dolayı geciken, maliyeti artan çok fazla projeyle karşılaştıklarını ifade eden Tavşan, markalarının müşterilerine optimum çözümü en uygun maliyetlerle sunduklarını söyledi.

"SAHADAKİ İHTİYAÇLARI İYİ ANALİZ EDİYORUZ"

Ürünlerinin teknik özelliklerine dikkat çeken Tavşan, daha önce de belirttikleri gibi sistemlerinin, sahada az sayıda personelin rahatlıkla kurabileceği şekilde tasarlandığını söyledi. Malzemelerin birbiri ile uyumunun, ağırlıklarının, hareketli parçaların tasarımlarının sürekli iyileştirildiğini dile getiren Tavşan, bunun kurulum için harcanan zaman ve işgücünü minimuma indirdiğinin altını çizdi. Aynı zamanda ürün çeşitliliklerine değinen Tavşan, sahadaki ihtiyaçları çok iyi bildiklerini belirterek, sözlerini şu şekilde sürdürdü: "İskele konusunda da uzman olduğumuz için bu ihtiyaçları gidermek adına ürünlerimizi sürekli geliştiriyor ve çeşitlendiriyoruz. Farklı bakış açımız ve malzeme çeşitliliğimiz, müşterilerimize klasik yöntemler dışında farklı alternatifler sunmamıza olanak sağlıyor. Son olarak da tabi ki uzman ekibimiz. Konusunda uzman ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyacını tam olarak anlayarak projeyi detaylı bir şekilde çalışır ve en doğru çözümü sunarlar. Bu da müşterilerimize para ve zaman kazandırır." 
 

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2020, 09:50
YORUM EKLE

Sensörmatik

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını