banner1322
x

PANDEMİ İLE TOPLU YAŞAM ALANLARINDA ÖNEMİ ARTTI...

Hijyenin önemine dikkat çeken ACP Yapı Elemanları Şirket Müdürü Erhan Karabağ, pandemi sürecinde temassız kapı sistemlerinin tolu yaşam alanlarında önemli olduğunu vurguladı.

PANDEMİ İLE TOPLU YAŞAM ALANLARINDA ÖNEMİ ARTTI...
Endüstrideara

Pandemi ile hijyenin öneminin arttığını belirten ACP Yapı Elemanları Şirket Müdürü Erhan Karabağ, temassız kapı sistemlerinin önemi hakkında şunları söyledi:

"Biliyorsunuz ki biz Dormakaba'nın temassız otomatik geçiş ürünleri ile yıllardır başta petrol istasyonları olmak üzere birçok işletme ve tesiste bu uygulamaları yapıyoruz. Pandemi ile birlikte toplumun hijyen konusunda hassasiyeti arttı.  Bu nedenle temassız geçiş ürünlerine talepte büyük bir ivme yaşandı. ACP Yapı Elemanları olarak her daim öngördüğümüz stoklu çalışma prensibimizden dolayı bu süreçte müşterilerimizden gelen talepleri kısa sürede karşılayarak hijyen maksatlı temassız geçiş sistemlerine kavuşmalarını sağladık. Temassız geçiş sistemleri, geleneksel yana kayar otomatik kapı sistemleri ile birlikte işletme ve tesislerde yer alan mevcut menteşeli pivot kapılara da uygulanabilmektedir. Dormakaba markasının iç mekanlar için Porteo modeli dış mekanlar için ise ED 100 ve ED 200 modeli otomatik kanat açma mekanizmaları mevcut menteşeli kapılara uygulanabilmektedir. Böylece ilave bir kapı ve tadilat masrafı olmaksızın kısa sürede hijyenik geçiş sağlanabilmektedir."

YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını