banner1322
x

PANASONIC LED ETANJ ARMATÜRÜ SUNDU

Panasonic Life Solutions Türkiye yeni ürün Panasonic LED Etanj armatürü sektöre sundu. Ürün, 25 bin saate kadar uzun ömürlü olmasının yanı sıra estetik ve doğal bir formda tasarlanmasıyla dikkat çekiyor.

PANASONIC LED ETANJ ARMATÜRÜ SUNDU
Endüstrideara

Panasonic LED Etanj armatürleri konutlardan endüstriyel tesislere kadar birçok alanda rahatlıkla kullanılabilmek üzere tasarlandı. Özellikle alışveriş merkezilerinin teknik alanları, kapalı araç park alanları ve mal yükleme rampaları gibi alanlarda yüksek avantaj sunuyor. Panasonic LED Etanj armatürleri, kompakt yapısıyla dikkat çekerken aynı zamanda kolay kurulumuyla da öne çıkıyor. Ürünün iki farklı boyu bulunuyor. Bu da projelerin ihtiyacına çözüm sağlamasına olanak sunuyor. Panasonic LED Etanj armatürü, UV ve IR gibi insan sağlığına etki eden zararlı ışınları barındırmayan çevreci ve kaliteli bileşenlerden oluşuyor.

ESTETİK VE DOĞAL BİR FORMDA TASARLANDI 

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Panasonic Life Solutions Global Pazarlama Genel Müdürü Erhan Güngör, “Yeni ürünleri piyasaya sunma konusunda heyecan duyuyoruz. 100 yılı aşkın süredir yaşam için çözüm üretiyoruz. Yüksek teknolojiyi üst performans ve kalite ile bir araya getiriyoruz. Yeni ürünümüz Panasonic LED Etanj armatürlerini bu yaklaşımla tasarladık. Ürünün geniş bir kullanım alanı olması ve çevreci bileşenlerden oluşması Panasonic LED Etanj armatürü projelerde daha kolay kullanılabilir hale getiriyor. Yaşam alanlarını sağlıklı çözümlerle aydınlatan bu ürünümüzün tüm özellikleriyle tüketicilerin beğenisini kazanacağına inanıyorum” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2021, 08:32
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını