Özgüven İskele’den dış cephe çalışmalarına güvenli çözüm

Özgüven İskele, üretimini yaptığı H Tipi İskele Sistemleri ile yapıların dış cephe çalışmalarına güvenli ve hızlı çözümler sunuyor.

Özgüven İskele’den dış cephe çalışmalarına güvenli çözüm
EndüstrideAra - Haber Detay

İnşaat sektörüne iskele imalatı ile satış ve kiralamanın yanı sıra hem de kurulum ve söküm çalışmalarıyla hizmet veren Özgüven İskele, kalitesiyle öne çıkan firmalar arasında yer alıyor. Temelleri İstanbul’da 2006 yılında iskele sistemleri kurulum ve sökümü yapmak için atılan firma, her geçen gün başarısını arttırarak 2015 yılında iskele sistemleri imalatı da gerçekleştirmeye başlamıştır. Avcılar’da yer alan fabrikasında 5 bin metrekarelik kapasitesi ile faaliyet gösteren firma, aynı zamanda fason üretimle de müşterilerine çözüm sunuyor. 

İnşaat sektörünün taleplerine tecrübesi ile cevap veren marka, üretimini yaptığı H İskele sistemleriyle projelere avantaj sunuyor. Yapıların dış cephe çalışmalarında kullanılan H Tipi İskele Sistemleri, iş güvenliği açısından avantaj sunuyor. Boya ve mantolama çalışmalarında ustanın kolaylıkla çalışmasına katkı sağlayan H Tipi İskele Sistemleri, sahip olduğu özellikleriyle hem güvenliği artırıyor hem de iş yapımını hızlandırıyor. H Tipi İskele Sistemlerinin en önemli özelliklerinden biri de her katta işçi çalışabilmesi. 


 

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2019, 15:27
YORUM EKLE

Fullboard

Bestherm

Dergiler