Özgün projelere noktasal çözümler

Yapıların çatı ve cephelerinde kullanılmak üzere polikarbonat panel üretmi yapan Polinet’in Firma Ortağı Bahadır Atila, mimarların özgün projelerine noktasal çözümler sunduklarını aktarıyor.

Özgün projelere noktasal çözümler
Robot Zirvesi

ST Endüstri Radyo’da İnşaat ve Malzeme programına konuk olan Polinet’in Firma Ortağı Bahadır Atila, ışık geçirgenliği ile avantaj sağlayan polikarbonatın önemine dikkat çekti. 

Endüstriyel ve ticari yapıların hacimsel büyüklüğünün artmasının geleneksel standart ürünlerin yetersiz kalmasına neden olduğunu ve bu ihtiyacı, ürün yapıları ve çeşitlilikleri ile karşıladıklarını açıklıyor. Özellikle proje odaklı çalışmalarda büyük avantajlar sağladıklarını ifade eden Atila, mimarların özgün projelerine noktasal çözümler sunduklarını aktarıyor. Polinet sistemlerinin kolay ve güvenli montajı sağlayan biçim ve formları, yüksek ısı yalıtımı sağlayan çok duvarlı ve çeşitli kalınlık alternatiflerinin yanı sıra mükemmel ışık geçirgenlikleri ile piyasadaki standart ürünlerden çok üstün özeliklere sahip olduğunu vurguluyor. Bu ürünlerin sorunsuz bir şekilde çatı ve cephe kaplama malzemesi olarak kullanılmasını sağlayan uygulama detayları ve aksesuarlarının avantajına dikkat çeken Atila, geniş renk alternatifleri ile de mimarlara tasarımlarında özgürlük sunduklarını aktarıyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 18:51
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını