banner1322
x

ÖZEL ASMA İSKELE SİSTEMLERİ

Özellikle yüksek rakımlarda iskele kurmak zor olabilir, asma iskele bir binanın dış mekânında yapılması gereken tamir ya da temizlik gibi işlerin üstesinden gelmek için tasarlanmıştır.

ÖZEL ASMA İSKELE SİSTEMLERİ
Robot Zirvesi

Asma iskele çözümleri, personeli ve temel araçları hızlı bir şekilde yükseltilmiş bir çalışma alanına taşımanız gereken yüksek binalarda çalışmak için idealdir.

Berksan Asma İskele çözümlerinde, müşterilerimize yüksek çalışma ihtiyaçlarınız için kaliteli tasarımlı asma iskele platformları ve kaldırma sistemleri sunuyoruz.

Asma iskele, platformun her iki tarafında kablolar ve üzengi ile yukarıdan asılan bir platform veya tek motorlu tek bir sepetten oluşur. Orta yükseklikteki binalar için gökdelenlere kolay erişim sağlarlar. Kurulumu ve kullanımı kolaydır ancak eğitimli insanlar tarafından yapılması gerekmektedir. 

Hizmet Verilen Sektörler:

•    Oteller
•    İnşaat
•    Pencere Temizliği 
•    Bina Bakımı 

Asma iskele, büyük yüklerin taşınmasını gerektirmeyen yüksek katlı uygulamalar için idealdir.

Asma İskele'nin Avantajları

Asma iskele, özellikle doğru uygulamalarda kullanıldığında diğer platform türlerine göre sayısız avantaja sahiptir.

•    Asma iskele platformlar hafiftir ve montajı ve sökülmesi kolaydır.
•    Asma iskele ile daha yüksek yükseklikler için gereken malzeme miktarı, sıfırdan inşa edilen diğer platformlara göre daha azdır.
•    Daha az parça askılı iskeleleri taşınabilir ve saklamayı kolaylaştırır.
•    Asma iskele, uygulamanızın ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
•    Uygun bir motorlu kaldırma sistemi ile monte edildiğinde, askıya alınmış platformlar yüksek verimli iş akışlarına izin verir.
•    Hafif bir şeye ihtiyacınız olduğunda, asma iskele geleneksel iskele sistemlerine göre uygun maliyetli bir alternatif sunar.
•    Çok fazla ağır malzeme taşımanız gerekiyorsa, asma iskelenin en iyi çözüm olmayabileceğini belirtmek gerekir. Bununla birlikte, yüksekte güvenli, uygun maliyetli erişim için, askıya alınmış erişim idealdir.

Berksan Asma İskele çözümleri, güvenlik, bütünlük ve profesyonelliğe güçlü bir bağlılıkla kaliteli ekipman kiralama ve kurulum hizmetleri sunar. Projeniz iyi tasarlanmış bir asma iskele kiralama gerektirdiğinde, size emniyetli, sağlam ve güvenilir bir çözüm sunmayı garanti ediyoruz. Sistemlerimiz her yükseklikte çalışmak için tasarlanmıştır ve size özel çözümler de geliştirebilme şansımız mevcuttur. Asma iskele platformların durumunuza nasıl fayda sağlayabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmaya başlamak için bizimle iletişime geçin.

Daha fazla bilgi için https://www.asmaiskele.com/

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 13:43
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını