banner1013
x

Ordu Giresun Havaalanı Terrawool ile ısınıyor

Türkiye'nin deniz üzerine kurulan ilk havalimanı projesi olma özelliğiyle öne çıkan Ordu Giresun Havalimanı projesinde Terrawool taş yünü tercih edildi.

Ordu Giresun Havaalanı Terrawool ile ısınıyor
EndüstrideAra4

Taş yünü sektörünün öne çıkan isimleri arasında yer alan Terrawool, hem teknolojiye verdiği önemle hem de üretim gücüyle öne çıkan bir marka. Üretim tesisleri Kayseri İncesu merkez ilçe sınırları içerisinde yer alan organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren firma ürün kalitesi ile bugüne dek birçok prestijli proje tarafından tercih edildi. Bu projelerden biri de Türkiye'nin deniz üzerine kurulan ilk havalimanı projesi olma özelliğiyle öne çıkan Ordu Giresun Havalimanı

Bölgesel havacılık politikaları doğrultusunda Ordu ve Giresun illerine hizmet veren ve Ordu'nun Gülyalı ilçesinde deniz üzerine taş dolguyla inşa edilen Ordu-Giresun Havalimanı’nda Terrawool taş yünü kullanıldı. 
Terrawool, Ordu Giresun Havalimanı projesine ısı ve ses yalıtımında yüksek performanslı taş yünleri ile avantaj sundu. 

Üretiminde teknolojiye önem veren Terrawool’un fabrikası ileri teknoloji ile donatılmış bulunuyor. Terrawool, üretim tesislerinde yılda 80 bin ton kapasite ile her ebat ve cinste taş yünü üretimi yapıyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2020, 17:41
YORUM EKLE

Aldağ

Siemens

Dergiler