ÖNEMİ ARTAN HİJYEN ÜRÜN GELİŞİMİNDE BAŞ ROLDE

Seramiksan, su tasarrufu sağlayacak çözümlerinin yanı sıra nanoteknoloji ile ürettiği ürünlerinin nano kaplaması sayesinde leke tutmamasıyla da öne çıkıyor.

ÖNEMİ ARTAN HİJYEN ÜRÜN GELİŞİMİNDE BAŞ ROLDE
Endüstri 40 Zirvesi

Pandemi ile önem verilen en önemli konulardan biri hijyen olunca markalar da ürün gelişiminde hijyene daha da önem verdi. Gelecek nesillerin çok daha yaşanabilir bir dünyada hayatlarını sürdürmesi için su tasarrufu sağlayacak çözümlere odaklanan Seramiksan, çevre dostu klozetler 2,5 ve 4,5 litre ile fonksiyon yaparak su tasarrufu sağlıyor.

SU TASARRUFU SAĞLAYACAK ÇÖZÜMLER

Temizliğe daha az vakit harcayarak su kullanımını minimize edebilmesini sağlayan Seramiksan karoları hem zamandan hem de maliyetten kazandırıyor. Seramiksan’ın nanoteknoloji ile ürettiği ürünleri, üzerindeki nano kaplama sayesinde leke tutmamasıyla ve bakteri barındırmamasıyla farak yaratıyor.

Seramiksan Hygiene ile mikroorganizmaları yüzde 99,9 oranında yok eden klozetler ve lavabolar ile daha az su, daha az kimyasal kullanılarak hem bütçe hem de doğa korunabiliyor. Çalışmalarında sağlıklı mekanların ve sürdürülebilir bir çevrenin oluşumun katkı sağlamak olan  Seramiksan, daha temiz, güvenli, sağlıklı ve doğa dostu ürünler sunmayı sürdürüyor.(aa)
 

YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını