Okul havuzlarına güvenilir çözümler sunuyor

UZ-AR Mühendislik kimyasal tedariki, servis ve uygulama kontrolü, sertifikalı operatörlerle verdiği bakım hizmetleriyle okul havuzlarına güvenilir çözümler sunuyor.

Okul havuzlarına güvenilir çözümler sunuyor
EndüstrideAra - Haber Detay

Temelleri 1992 yılında atılan UZ-AR Mühendislik, sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Çalışmalarının odağında çevre ve insan sağlığı olan marka müşterilerine geniş bir kalemde hizmet veriyor. Atık su arıtma ve geri kazanımı faaliyetlerinin yanı sıra havuzlara havuz suyu kimyasalları için, gerek uygulama alanları gerekse içerik olarak birçok çözüm sunuyor. AVM’ler, konut siteleri, okullar ve hastaneler olmak üzere suyun olduğu her yerde bir çözümü olan UZ-AR Mühendislik, özellikle kullanıcısı çocuklar ve gençlerden oluşan okul havuzlarına kaliteli ürün ve hizmetleriyle çözüm sunuyor.

OKUL HAVUZLARINDA KALİTELİ ÜRÜ KULLANIMI ÖNEMLİ

İnsan sağlığı açısından önemli olan havuz suyu kimyasalları için, gerek uygulama alanları gerekse içerik olarak birçok hizmetlerinin olduğunu belirten UZ-AR Mühendislik’in Genel Müdürü Bülent Uzluk, özel villa havuzları, otel ve okul havuzları, sağlık merkezleri hizmet verdiğimiz alanlar olduğunu açıklıyor. Teknik olarak açık ve kapalı havuzlar, göletler, yapay su şelaleleri de hizmet alanları olduğunu dile getiren Uzluk, hizmetlerinin kimyasal tedariki, servis ve uygulama kontrolü, sertifikalı operatörlerle verdikleri bakım hizmetleri de çalışmalarının arasında yer aldığını açıklıyor. 

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 13:56
YORUM EKLE

Daikin

Peri

Dergiler