banner1322
x

Öğrencilere yapılarda su yalıtımını anlattı

Emülzer, Zincirlikuyu İSOV Mesleki Teknik Ve Anadolu Lisesi öğrencilerine ‘’Yapılarda Su Yalıtımı’’ başlığı altında sunum yaptı.

Öğrencilere yapılarda su yalıtımını anlattı
Enerji Zirvesi


İstanbul Sanayi ve Ticaret Odası Vakfı (İSOV) Meslek Lisesi İnşaat Yapı Yalıtım Atölye Şefi Öğretmeni Nazif Beyazyol’un organize ettiği etkinlikte, sunumu Proje ve Teknik Satış Müdürü İnşaat Yüksek Mühendisi Cem Ercan yaptı.  Yapılarda Su Yalıtımı Semineri, 23 Ekim Salı tarihinde uygulamalı olarak gerçekleştirildi. Öğrencilerin branşlarına göre, ileride uzmanlaşacakları iş dalını seçerken nelere dikkat etmesi gerektiği aktarıldı. Özellikle hizmet sektörünün daha da önem kazanacağı belirtildi.


Yapılan sunum sonrasında katılımcılara ‘’Eğitim Sertifikaları ‘’ düzenlendi. Sektör-meslek lisesi buluşmalarından biri daha tamamlanmış oldu.  
Uygulamalı su yalıtımı sunumunda su yalıtımı hakkında detay ve ilgili ürünler tanıtıldı. Radye-perde birleşim yerlerinde ‘’Su ile şişen bant ‘’ uygulaması, temel ve perdelerde su yalıtımı, ıslak hacimler, su depoları ve havuzlar, gezilen ve gezilemeyen teras detayları gibi konular öğrencilere aktarıldı.


 

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 13:47
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını