Ofisleriyle Çalışma Hayatına Yeni Bir Soluk Getirecek

Invest İnşaat, Avrupa Yakası’nın yeni yatırım merkezi Ayazağa’nın en büyük yatırımcıları olarak dikkat çekiyor. Firmanın, ‘En İyi Ofis Mimarisi’ ödülünü almaya hak kazanan Vadikoru projesinde, ofis blokları satışa çıkarıldı. Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edilen Vadikoru A Plus ofisleri, Üç tarafı Belgrad Ormanı’yla çevrili olmasıyla da adından söz ettiriyor. Vadikoru, çalışma hayatına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Ofisleriyle Çalışma Hayatına Yeni Bir Soluk Getirecek
Endüstrideara

İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi olarak konumlanan Ayazağa bölgesinde Invest İnşaat, hayata geçirdiği Vadikoru projesinin APlus ofislerini satışa sundu. Şehir merkezine yakınlığı, sunduğu konfor ve Belgrad Ormanlarına komşu konumu, ile bir adım öne çıkan Vadikoru ofis blokları, zarif ve modern mimarisiyle Ayazağa bölgesinde prestijli iş ve yaşam projesi olarak konumlanıyor. 2 blok ofiste 84 adet bağımsız ofis, üç blok konutta 242 daire ve 12 ticari ünitenin bulunduğu projenin inşasına hızla devam ediliyor. Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde ‘En İyi Ofis Mimarisi’ dalında ödüle layık görülen Vadikoru ofis bloklarında, ofisler 133 ile 1.200 arasında değişen aralıklarda inşa ediliyor. Invest İnşaat tarafından esnek ödeme planı sunulan Vadikoru ofis projesinde; yüzde 50 peşinat ile 36 ay, yüzde 40 peşinat ile 24 ay vade farksız ödeme seçenekleri yatırımcıya sunuluyor. Anlaşmalı bankalarla da uygun oranlı kredili ödeme seçeneği sunan Invest İnşaat; ofisleri 1 milyon 400 bin TL ile 3 milyon 200 bin TL arasında değişen fiyatlarla meraklılarını bekliyor.

HAVARAY HATTI İLE METRO BAĞLANTISINA SAHİP

Ayazağa’da yer alan Vadikoru, İstanbul’un iş merkezi olarak öne çıkan Maslak’ın komşusu konumunda. Invest İnşaat’ın yatırımcısı olduğu Vadikoru, sunduğu kolay ulaşım avantajlarıyla yine dikkatleri üzerine çekiyor.Proje  Havaray hattı ve Vadistanbul AVM’nin yanı başında, Dekovil Hattı’nın yanında, Türk Telekom Stadyumu ve Seyrantepe Metrosu’na 1 kilometre, Maslak’a 3 kilometre, İstinye sahiline 5 kilometre, Göktürk’e ise 7 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 19:36
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler