banner1160
x

Ödüllü Kombiden Üst Düzey Performans

Bosch'un yeni kombisi Condens 7000i W, Reddot tasarım ödülünü kazandı. Titanyum cam ön panele sahip tasarımı ile evlere estetik katan, Reddot ödüllü Bosch Condens 7000i W yoğuşmalı kombi, 36 desibel ses seviyesiyle de evlere konfor sunuyor.

Ödüllü Kombiden Üst Düzey Performans
Endüstrideara

Reddot ödülleri, Almanya’nın Essen kentinde bulunan Design Zentrum tarafından her yıl en iyi tasarımlara verilmekte. Bu kez ödülün sahibi ise  Bosch'un yeni kombisi Condens 7000i W oldu.

Condens 7000i W’nin Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcut, ayrıca uygun boyutları sayesinde de çok az yer kaplıyor.

Ön kapağı tamamen dayanıklı, kırılmaz camdan yapılan tasarım, modern ve şıklığı ile de dikkat çekiyor.

CT100 ODA KUMANDASI İLE UZAKTAN KONTROL

Condens 7000i w Yoğuşmalı Kombiler, CT100 akıllı oda kumandası ile kullanılabiliyor. Bu kumanda hem oda sıcaklığı hem de dış hava sıcaklığına göre ayarlanabilme özelliğine sahip. Kumandanın en dikkat çekici özelliği ise mobil telefona ya da tablete yüklenen bir uygulama ile kombiyi, istenilen yerden istenilen anda açıp kapatabilmesi. Bu özellik sayesinde ev ya da işyerlerindeki Condens 7000i w, kilometrelerce uzaktan bile istenilen ortam sıcaklığını ayarlayabiliyor. Böylece, ısıtma sezonu boyunca hem yakıt tasarrufu hem de ısınma konforu bir arada sağlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 18:33
YORUM EKLE

Aldağ

Peri

Dergiler