NİJERYA'NIN MEYVE SULARINI MUHAFAZA EDİYOR

İmbat markalı soğuk muhafaza cihazları, yıllara dayalı prestijli referanslarla birlikte, son olarak Nijerya’nın Lagos şehrinde yer alan meyve suyu dolum tesisinde de tercih edildi.

NİJERYA'NIN MEYVE SULARINI MUHAFAZA EDİYOR
Endüstri 40 Zirvesi

Tesiste; meyve ve meyve konsantresi için soğuk muhafaza (-5/+10°C) ve donmuş muhafaza (-20°C) amaçlı soğuk depo cihazları kullanıldı. Proje kapsamında cihaz, soğuk depo panelleri ve kapılarıyla birlikte tesise bir arada gönderildi. Süpervizörlük hizmeti de bu kapsamda çevrim içi olarak verildi.

AFRİKA PAZARINDA REFERANS SAYISINI ARTIRIYOR

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, dünyada ilk defa merkezi soğuk depo cihazlarında invertör kompresör kullanan ve hassas defrost kontrolü yapan cihazı, 2008 yılında TÜBİTAK destekli bir Ar-Ge projesi olarak uygulamıştır. Bugün, merkezi soğuk depo cihazlarının neredeyse tamamında invertör kompresör teknolojisi kullanılmaktadır. İmbat, 1997 yılında ilk üretimine başladığı günden beri soğuk muhafaza cihazlarının pazarlama ve satışını sürdürmektedir. Cihazlar, İmbat’ın kurulum yapan partnerleriyle birlikte pazara sunulmaktadır.
İmbat, ihracat faaliyetlerinin her geçen gün arttığı Afrika pazarında, referans projelerinin sayısını hızla arttırıyor. Özellikle, bu yıl içerisinde sevk edilen ve Nijer Havalimanında çalışan Çatı Tipi Klima (Rooftop) cihazları da İmbat’ın dikkat çeken referanslarından oldu. İklimlendirme ve soğutma ürünleriyle İmbat, hem Afrika pazarında hem de diğer pazarlarda etkinliğini arttırmaya devam ediyor.
 

YORUM EKLE

Sensörmatik

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını