banner1322
x

NETEX, LEGRAND İLE DİSTRİBÖTÜRLÜK SÖZLEŞMESİ İMZALADI

Türkiye'nin lider katma değerli teknoloji ürünleri distribütörü Netex, Legrand ile distribütörlük sözleşmesi imzalayarak gücüne güç kattı.

NETEX, LEGRAND İLE DİSTRİBÖTÜRLÜK SÖZLEŞMESİ İMZALADI
Endüstri 40 Zirvesi

Index Grup şirketlerinden Netex AŞ, artık Legrand’ın Türkiye’deki distribütörleri arasında yer alıyor. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için enerji ve dijital veri dağıtımı, kablo dağıtım sistemleri ve izleme ve kontrol çözümleri sunan Legrand, tüm bina çeşitlerine uygun özel ürünler sağlıyor.

“EKSİKSİZ ÇÖZÜMLERİ İŞ ORTAKLARIMIZLA BULUŞTURACAĞIZ”

Netex AŞ Genel Müdürü Erhan Doğan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “25 yıllık deneyimimizden aldığımız güçle Türkiye'nin en büyük katma değerli teknoloji ürünleri dağıtıcısı olarak geniş ürün yelpazemize şimdi Legrand da dahil oldu. Legrand’ın yeni distribütörü olarak kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma ve yapısal kablolama sistemleri gibi birçok çözümü iş ortaklarımızla buluşturacağız. Güncel IT teknolojilerinin en güçlü markalarını tek bir kaynaktan sunma misyonuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Legrand markasıyla yaptığımız anlaşmadan dolayı da oldukça mutluyuz” dedi. 

 
 

YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını