NETATMO İŞ YERLERİNİ KORUMAYA ALIYOR

Akıllı ev sistemleri konusunda çözüm sağlayan Netatmo, geliştirdiği yenilikçi akıllı iç mekan kamerası ve akıllı iç mekan sireni ile evinizi ektra güvende tutuyor.

NETATMO İŞ YERLERİNİ KORUMAYA ALIYOR
Endüstrideara

2018 yılında Legrand bünyesine katılan Netatmo, kullanışlı, güvenilir ve erişebilir ürünler ile evlerde güvenliği en yüksek seviyeye çıkartacak çözümler sunuyor. Netatmo bağlı ev sistemlerinin en inovatif çözümlerinden biri olan akıllı iç mekan kamerası yüz tanıma özelliği ile evlerde tanınmayan biri tespit edildiğinde akıllı telefona bir bildirim gönderiyor. Akıllı iç mekan sireni ise sağır edici 110 desibel alarmı çalıyor. 

EVDE BİRİ VAR EFEKTİ GÜVEN SUNUYOR 

Estetik tasarımı ve teknolojiyi birleştiren Netatmo, evinizde daha önce kaydedilmiş sesleri oynatarak sanki evde biri var efekti verebiliyor. Böylelikle evinize girmek isteyen davetsiz misafirleri engelleyebiliyorsunuz. Kolay kurulan, gece görüşü ve yüz tanıma özelliği olan kameralar sayesinde evinizi ya da iş yerinizi nerede olursanız olun herhangi bir aylık ya da yıllık ücret ödemeden Netatmo Security uygulaması ile cep telefonunuzdan ya da tabletinizden 7/24 izleyebiliyorsunuz.
 
 

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2021, 13:23
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını