banner1322
x

NETATMO CX³ WITH YAŞAM ALANLARINA KONFOR SAĞLIYOR

Aydınlatmadan ev aletlerine su ıstıcısından elektrikli araç şarj cihazına kadar evinizdeki elektrikli her şey CX³ with Netatmo ile uzaktan kontrol edilebiliyor.

NETATMO CX³ WITH YAŞAM ALANLARINA KONFOR SAĞLIYOR
Robot Zirvesi

CX³ with Netatmo ile evinizde rahatlıkla akıllı bir sistem kurabilirsiniz. Geleneksel sistemler ile entegre edilebilen ve kendi aralarında kolaylıkla haberleşebilen, bir ağ geçidi yardımı ile evinizde yer alan kablosuz ağ sistemine bağlanarak uzaktan kontrole izin veren akıllı cihazlar ile evinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL SENARYOLAR OLUŞTURULUYOR 

Akıllı telefonlarınızla evinizi uzaktan yönetebilir, CX³ with Netatmo ile elektrikli aletleri, tüm prizleri ve aydınlatma ürünlerini uzaktan kontrol edebilir, size özel senaryolar oluşturabilirsiniz. Bunun için gerekli olan tek şey Home + Control mobil uygulamasını indirmek.

ENERJİ TÜKETİMLERİ İZLENİYOR, TASARRUF SAĞLANIYOR 

Enerji yönetiminizi doğru ve en iyi şekilde planlamak sağlık, ekonomi ve çevresel nedenlerden dolayı önemli bir konu. CX³ with Netatmo sayesinde uygulamadan tüketim değerlerinizi anlık, günlük veya aylık kontrol ederek maksimum tüketim seviyesine gelen cihazlarınızı tespit edebilir, dilerseniz bu cihazları devre dışı bırakabilir veya birkaç basit adımda zahmetsizce senaryolar planlayabilirsiniz. Böylelikle hem cihazlarınızın verimli kullanımını artırabilir hem de faturalarınızı kontrol altına alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2021, 13:24
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını