banner1322
x

MUTLUSAN’DAN EURO 2020'DE MİLLİ TAKIMA TAM DESTEK

Mutlusan, bayileriyle birlikte Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2020 kapsamında Azerbaycan'da oynadığı maçlarda destek verdi.

MUTLUSAN’DAN EURO 2020'DE MİLLİ TAKIMA TAM DESTEK
Enerji Zirvesi

Mutlusan, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nı Azerbaycan’da oynanan Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020) maçlarında yalnız bırakmamak için bayileriyle birlikte destek kampanyası gerçekleştirdi.

YOĞUN İLGİYLE KARŞILANDI

Firmanın 24 Mayıs – 11 Haziran 2021 tarihleri arasında gerçekleştirdiği kampanyası, bayileri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. 

Kampanya öncesi duyurulan gerekli kriterleri yerine getiren ve katılım hakkı kazanan bayilerin duyurularının ardından ekibin macerası, 16 Haziran 2021 tarihinde uçak ile Azerbaycan’ın başkenti Bakü'ye seyahat etmesiyle başlamış oldu.

33 BİN TARAFTAR İLE BİRLİKTE DESTEK VERİLDİ

Otele eşyaların yerleştirilmesinden sonra A Milli Takımı desteklemek için Bakü Olimpiyat Stadyumu’na geçildi ve burada Türkiye'nin turnuvadaki A Grubu karşılaşması olan Galler maçında firmanın bayileri ve 33 bin taraftar ile birlikte destek verildi. Galler'in karşılaşmayı 2-0 kazanmasına rağmen, ekip, stadyumun atmosferi ve yaşadıkları heyecandan dolayı maçtan büyük keyif aldı.

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2020’nin A Grubu’ndaki üçüncü ve son karşılaşması olan İsviçre maçına kadar Bakü şehrini gezerek ve eğlenceli aktiviteler ile geçiren ekip, Covid-19 pandemi tedbirleri kapsamında iki maç arasındaki süreyi en iyi şekilde değerlendirdi.

BURUK BİR SEVİNÇ YAŞANDI

Ardından  20 Haziran 2021 tarihinde, Bakü Olimpiyat Stadyumu’nda yapılan İsviçre maçında, yüksek motivasyonla yerini alan ve elinden geldiğince Milli Takımı destekleyen ekip, 3-1'lik yenilgiye rağmen Milli Takım’ın performansından ve destekleyen tarafların coşkusundan buruk bir sevinç yaşadı.

Maçın sonrasında 21 Haziran sabahı İstanbul'a uçakla dönerek macerayı tamamladı.

"2022 DÜNYA KUPASI'NDA DA DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Firmadan, söz konusu macera ve deneyime ilişkin şu ifadeler kullanıldı:

"EURO 2020’den elendik ama turnuvanın en genç takımı olarak 'Bizim Çocuklar'ın çok iyi bir deneyim kazandığını düşünüyoruz. Kazandıkları bu deneyim ile Dünya Kupası gruplarından çıkacaklarına inanıyoruz. Avrupa Şampiyonası’nda olduğu gibi Milli Takımı, Mutlusan ailesi olarak Dünya Kupası’nda da desteklemeye sonuna kadar devam edeceğiz.


 

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2021, 08:59
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını