Motali Metal kaliteli çözümleriyle avantaj sağlıyor

Dış cephe bağlantı sistemleri, platform ızgaraları, endüstriyel ürünler ve GSM alt yapı ürünleriyle çözüm sunan Motali Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi kalitesiyle avantaj sağlıyor.

Motali Metal kaliteli çözümleriyle avantaj sağlıyor
Endüstrideara

 
2007 yılında çelik konstrüksiyon ve talaşlı imalat sektöründe Türk sanayisine hizmet etmek amacı ile kurulan Motali Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, geniş ürün gamı ile birçok sektöre çözüm sunuyor. İlk İmalat portföyü platform yürüyüş ızgaraları ve GSM alt yapı metal ürünleri olan marka, bugün daha geniş ürün yelpazesi ile hizmet veriyor.  Çalışmalarında müşteri taleplerini göz önünde bulunduran Motali Metal dış cephe bağlantı sistemleri, platform ızgaraları, endüstriyel ürünler ve GSM alt yapı ürünleriyle çözüm sunuyor. İstanbul Tuzla’da yer alan fabrikasında üretim gerçekleştiren firma, AR-GE çalışmalarıyla avantaj sağlıyor. Motali Metal sistem tasarımı, hızlı geri dönüş ve zamanında teslimatlar ile avantaj sağlıyor. 

DIŞ CEPHE BAĞLANTI SİSTEMLERİYLE SAĞLAM ÇÖZÜM

Motali Metal dış cephe bağlantı sistemleri kapsamında gömlekli ve klipsli dübeller, dikey taşıyıcı profil, sabitleme pimi, dikey taşıyıcı profiller, cıvata, somun, pul, duvar konsolu, dikey taşıyıcı bağlantı elemanları, dikey taşıyıcı bağlantı elemanları, duvar konsolu, yatay bağlantı elemanı, ayar vidası, yatay taşıyıcı profil, kenet bağlantı, kilitleme elemanları ve direkt bağlantı elemanlarıyla hizmet veriyor. 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 00:33
YORUM EKLE

Fullboard

Peri

Dergiler