Monte Grup’tan konforlu yaşam konteyneri

Endüstriyel modüler yapı üretimi gerçekleştiren Monte Grup, yaşam konteynerleri ile konforlu bir yaşam sunuyor.

Monte Grup’tan konforlu yaşam konteyneri
Robot Zirvesi

Yenilikçi endüstriyel modüler yapı çözümleri ile farklı yaşam ve kullanım alanları sunarak hayatı kolaylaştıran Monte Grup, kalitesinin yanı sıra tasarım çizgisiyle fark yaratıyor. 

Monte Grup’un endüstriyel modüler yapılarından biri de yaşam konteyneri. Kapalı alan ihtiyacının hızlıca karşılanması için tercih edilen yaşam konteyneri, sahip olduğu özelliklerle güvenilir ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor. 

İHTİYACA GÖRE ÇÖZÜM SUNUYOR

Temel gerektirmeden düz bir alana konumlana bilen yaşam konteynerlerinde Monte Grup, tek bir konteyner içinde yaşanabilmesini imkan tanıdığı gibi talep edildiğinde birleştirilerek daha geniş yaşam alanları da üretebiliyor. Nitekim yaşam konteyneri merdiven veya platform eklenerek iki veya üç katlı olarak kullanılabiliyor. Kullanılacağı bölgenin iklimine göre yalıtım izolasyon uygulanarak soğuk, sıcak, kar ve yağmura dayanabilen ürünün dış gövdesine kompozit, betopan gibi farklı kaplama malzemeleri uygulanarak modern ve estetik bir görünüm elde ediliyor. 

Sandwich panel standart prefabrik konteynerden yaşam alanı üretilebilen Monte Grup, 20 feet-40 feet iso yük konteynerleri modifiye ederek İngilizce container house adı verilen ve yurtdışında trend olan mimari yapıları da müşterilerine sunuyor. Konteyner ev, ofis, yazlık, villa, otel, bağ-bahçe evleri, konutlar, eğitim merkezi, sağlık merkezi, kamp binaları, şantiye yapıları, acil barınma yapıları, deprem-afet konutları, mülteci konutları olarak kullanılabilen yaşam konteynerlerinde tüm gereksinimler karşılabailiyor. 

Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının modüler yapı ve konteyner ihtiyaçları için bugüne kadar yüzlerce projeyi başarıyla tamamlayan Monte Grup'un müşterilerine sunduğu ürünler şu şekilde: Şantiye Konteyneri (Yatakhane, yemekhane, ofis, giyinme odası vb.), WC-Duş Konteyneri (Standart, modern vb.), Güvenlik-Bekçi Konteyneri (Bekçi Kulübesi, güvenlik noktası, karşılama kabini vb.),  Atık Depolama Konteyneri (Tehlikeli, kimyasal, kontamine, tıbbi, yağ varil vb.), Cafe Büfe Konteyneri (Kafeterya, kiosk, satış noktası vb.), Metropol Konteyneri (Satış ofisi, güvenlik kulübesi, taksi durağı, çalışma ofisi vb.), Yaşam Konteyneri (Konteyner Ev, bağ-bahçe konteyneri, sosyal tesis, otel, villa vb.), Iso Yük Konteyneri (20 feet, 40 feet, High Cube, Open Top vb.), Özel Üretim Konteyner (Standart dışı, özel tasarım ve üretim gerektiren tümü),

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2020, 16:28
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını