banner1322
x

Monte Grup’dan işlevselliği estetikle buluşturan çözümler

Yaşam konteyneri, kuru yük konteyneri, prefabrik yapı ve modüler yapı tasarım ve imalatı gerçekleştiren Monte Grup, çalışmalarında işlevselliği tasarımla buluşturuyor.

Monte Grup’dan işlevselliği estetikle buluşturan çözümler
Endüstri 40 Zirvesi

Monte Grup, kurulduğu günden bugüne sürekli kendisini geliştirerek yenilikçi çözümler sunan bir marka. Tasarımdan üretime kadar her aşamayı titizlikle yürüten firmanın odağında müşteri memnuniyeti var. 

Yaşam konteyneri, kuru yük konteyneri, prefabrik yapı ve modüler yapıların tasarımını, imalatını ve montajını gerçekleştiren Monte Grup, aynı zamanda ürünlerin modifikasyon işlemleri, satışı, ithalat ve ihracatını da gerçekleştiriyor. 
Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının modüler yapı ve konteyner ihtiyaçları için bugüne kadar yüzlerce projeyi başarıyla tamamlayan firma, çalışmalarında kullanım amacı, proje ihtiyaçları ve bütçeyi gözetiyor. Projelerinde kullanım konforundan ve kaliteden ödün vermeyen Monte Grup, standart veya premium ürün üretimi yapabiliyor. 

Monte Grup'un müşterilerine sunduğu ürünler şu şekilde: Şantiye Konteyneri (Yatakhane, yemekhane, ofis, giyinme odası vb.), WC-Duş Konteyneri (Standart, modern vb.), Güvenlik-Bekçi Konteyneri (Bekçi Kulübesi, güvenlik noktası, karşılama kabini vb.),  Atık Depolama Konteyneri (Tehlikeli, kimyasal, kontamine, tıbbi, yağ varil vb.), Cafe Büfe Konteyneri (Kafeterya, kiosk, satış noktası vb.), Metropol Konteyneri (Satış ofisi, güvenlik kulübesi, taksi durağı, çalışma ofisi vb.), Yaşam Konteyneri (Konteyner Ev, bağ-bahçe konteyneri, sosyal tesis, otel, villa vb.), Iso Yük Konteyneri (20 feet, 40 feet, High Cube, Open Top vb.), Özel Üretim Konteyner (Standart dışı, özel tasarım ve üretim gerektiren tümü), Modüler Yapılar ve Endüstriyel Yapılar.

PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ

Monte Grup çözüm sunduğu projeler arasında Asmira Petrol İzmir Benzin İstasyonu için büfe konteyneri, Setur Kalamış Marina için tuvalet konteyneri, Assan Alüminyum Tuzla ve Dilovası fabrikaları için cafe konteyneri, Iyzico Ödeme Hizmetleri Altunizade Genel Merkezi için güvenlik kabini gibi daha birçok prestjli proje yer alıyor. Marka bu projelere sunduğu çözümlerle işlevselliğin yanı sıra estetiği de sunarak projede tasarımı güçlendiriyor.

Teknolojiyi kaliteli işçilik, TSE ve CE belgeli malzemeler ile birleştirerek kaliteli sistemler gerçekleştiren Monte Grup, zamanında ürün teslimiyle müşteri memnuniyetini sağlıyor. 


 

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2019, 10:46
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını