Montaj eğitimlerine Van’da devam etti

Egepen Deceuninck, 16 Mayıs Perşembe tarihinde Van Elite World Hotel’de bayileri ile bir araya geldi. Van ve çevre illerdeki bayilerin katılımıyla düzenlenen eğitimde, doğru montajın nasıl yapılması gerektiği, montajda karşılaşılabilecek problemler ve bunların çözüm önerileri hususunda önemli bilgiler aktarıldı.

Montaj eğitimlerine Van’da devam etti
Robot Zirvesi

PVC profil sektörünün öncüsü Egepen Deceuninck, bu yıl da bayilerine verdiği montaj eğitimlerine tüm hızıyla devam ediyor. Van ve çevre illerden toplam 74 bayinin katılımı ile gerçekleştirilen eğitimde Egepen Deceuninck ürünlerinin, kullanıldıkları mekanlarda sağladıkları konfor ve üstün yalıtım özellikleri ile sektörde önemli bir yer aldığı vurgulanırken montajın detayları ve önemi masaya yatırıldı. Pencere ve kapıların, uzun ömürlü yapı elemanları olduğu belirtilirken, profillerin her ne kadar kaliteli olsalar dahi doğru işçilik ve montaj ile birleşmeden yüksek performans gösteremeyeceği vurgulandı. Eğitim, düzenlenen iftar yemeği ile son buldu. 

 Van ve çevresinde bulunan bayileriyle gerçekleştirdikleri eğitimlerimden oldukça mutlu olduklarını ifade eden Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, “İlklerin öncüsü olmanın yaşattığı yolda bayilerimizin varlığı ve desteğiyle verdiği güce teşekkür ediyorum. Egepen Deceuninck; verdiği eğitimler, teknolojiye yaptığı yatırımlar, AR-GE çalışmaları, kalite anlayışı ve sürdürülebilirlik politikaları ile Türkiye’de PVC sektörünün nabzını tutmaya devam edecektir.” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2019, 09:57
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını