banner1322
x

Modüler Duvar Elemanı ile sınırlar kesinleşiyor

Adex Yapı’nın üretimini yaptığı Modüler Duvar Elemanları ile sınırları belirlemek çok kolay! Modüler Duvar Elemanı sınır elemanı olarak kullanılarak, araç park etmek ya da belli yollara geçiş önlenebiliyor.

Modüler Duvar Elemanı ile sınırlar kesinleşiyor
Endüstrideara

Geokent markası ile beton elemanları üretimi gerçekleştiren Adex Yapı, şehir hayatında yaşanan sorunlara pratik çözümler sunuyor. Modüler Duvar Elemanları ile birçok ihtiyaca çözüm sunan marka, kentlerde yaşanan park sorununa da cevap veriyor. Sınır elemanı olarak kullanılabilen Modüler Duvar Elemanları, evinin ya da iş yerinin önüne park yapılmasını istemeyen kullanıcılara yardımcı oluyor. Modüler olması sebebiyle istenilen şekilde yerleştirilebilen Modüler Duvar Elemanları, park etmeyi ya da belli yollara geçişi önlüyor.

UYGULAMA KOLAYLIĞI SUNUYOR

İşlevselliği kadar tasarımıyla görsel bir zenginlik sunan ürün, betonun sıcak tasarım etkisini öne çıkarıyor. Ferforje, köşe dönüşleri, korkuluk ve taşlar ekleyerek bir modüler duvar ürünü haline getirilebilen ürün oldukça kolay uygulanabiliyor. Modüler özelliğiyle bşulunduğu yerden bir başka mekana kolaylıkla taşınabilen ürünün  kurulumu herhangi bir kaynak ya da harçla tutturma gibi işlemlere ihtiyaç duyulmadan vidalarla gerçekleştirilebiliyor. 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 18:07
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını