Modern Mekanlar İçin

Değişen yaşam koşulları ile tredlerin getirdiği yeni gereksinimleri sezen ve yeni çözümler geliştiren Seranova Seramik, yenilikçi ürünleri ile sizi modern mekanlar yaratmaya davet ediyor. 

Modern Mekanlar İçin
Endüstrideara

Seranova Seramik, Vintage serisi ile bir yandan geçmişte kullanılan desenleri kayıt altına alırken bir yandan da geçmişten günümüze taşıdığı detayları modern çizgilerle yeniden kurguluyor.  Bu nedenle modern anlayışla tasarlanan desenlerinde bile geçmişe ait izler bulmak mümkün… Nostalji ve teknolojinin bir arada kullanıldığı Vintage serisi 60x60cm ebadında Gri – Mavi – Mix renk seçenekleriyle üretiliyor.

IŞIK VE GÖLGENİN MÜKEMMEL UYUMUNU YANSITIYOR 

Nevada Serisi evler, havuz kenarları, restoranlar, alışveriş merkezleri ve otellerde bulunan dış ve iç mekan zeminleri için tasarlanmış mükemmel bir ürün. Açık, orta koyu gölgelere sahip olan seramik karoların yüzey uygulamaları, ışık ve gölgenin mükemmel uyumunu yansıtıyor. Nevada serisi, beyaz, dark, mat beyaz renk seçenekleriyle 60x60cm ebadında üretiliyor. Doğal ahşap dokusunda 60x120cm ve 30x120 cm ölçülerine sahip Elegance serisi ahşabın sıcaklığını mekanlarınıza yansıtıyor.  Duru güzelliği ve görkemi ile modern hayatların vazgeçilmez parçası olan ahşap serilerin en yeni üyesi olan EleganceAlmond, Milk, Walnut ve Wenge olmak üzere döet farklı renk seçeneğiyle üretiliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 17:22
YORUM EKLE

Aldağ

Peri

Dergiler