banner1322
x

Mistral İzmir’de çocuklar Stil Spor ile eğlenceyi dorukta yaşıyor

Stil Spor’un Mistral İzmir projesinin EPDM zeminleriyle gerçekleştirdiği üç boyutlu oyun parkıyla çocuklar eğlenceyi dorukta yaşıyor.

Mistral İzmir’de çocuklar Stil Spor ile eğlenceyi dorukta yaşıyor
Enerji Zirvesi

Zemin alanında sektörün önce gelen isimleri arasında yer alan Stil Spor, bugüne kadar spor salonlarından yürüyüş parkına, oyun parklarından basketbol sahalarına kadar birçok önemli çalışmaya imza attı. Firmanın isminden söz ettirdiği projelerden biri de çocuk parkları. 21 renk seçeneği bulunan EPDM zemin çözümleriyle marka çocukların hayal dünyasını geliştiriyor. Stil Spor’un bu alandaki önemli çalışmalarından biri de Mistral İzmir projesi. İzmir’in prestjli projeleri arasında yer alan Mistral İzmir’in çocuk oyun parkında Stil Spor’un imzası var. Çocukların oyun oynarken çok daha keyif alabilmesine odaklanan Stil Spor, bin metrekareden oluşan oyun alanında EPDM’lerle zeminde üç boyutlu balina gibi hayvan figürlerine yer verdi. Çocukların hayal dünyasını geliştirmeyi amaçlayan marka, aynı zamanda proje kapsamında 800 metrekarelik yürüyüş yollarını EPDM ile kapladı. 

Spor alanları ve çocuk parkları için geliştirilmiş, alt yapısı SBR kauçuk ile hazırlanan ve açık alanlarda, oyun parklarında, profesyonel veya amatör sportif alanlarda kullanılan bir kaplama malzemesi olan EPDM, darbe emme ve esnek yapısı sebebiyle düşmeye bağlı yaralanmaları önlediği için güvenli bir malzeme. Bu özelliği sebebiyle özellikle çocuk oyun alanları için ideal olan EPDM, farklı renk seçenekleri nedeniyle tasarım açısından görsel zenginlik sunuyor. UV ışık haslığı ve aşınmaya karşı dayanıklı olan malzeme, yüzeyinin pürüzlü olması nedeniyle de kaymayı engeliyor. Öte yandan drenaj özelliği nedeniyle EPDM üzerinde su birikmesine imkan vermiyor. İki bölümden oluşan EPDM zemin kaplamalarının alt kısmında SBR kauçuk yer alıyor.
Stil Spor EPDM zeminleri, çocuk sağlığı ve güvenliğini ifade eden EN 71 Sertifikasına sahip.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 12:39
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını