banner1322
x

MİRADA EXCLUSIVE HOTEL'İN HAVASI, DOĞU İKLİMLENDİRME GARANTİSİNDE

Bodrum, Gümbet'te 30 bin m² alan üzerinde kurulu Mirada Exclusive Hotel’in konfor alanları ve mutfaklarının havalandırılmasında Doğu İklimlendirme’nin yüksek verimli, bina karbon ayak izini önemli ölçüde düşüren ürünleri tercih edildi.

MİRADA EXCLUSIVE HOTEL'İN HAVASI, DOĞU İKLİMLENDİRME GARANTİSİNDE
Robot Zirvesi

Konfor alanlarında, Doğu İklimlendirme'nin Eurovent belgesine sahip FOUR SEASONS markalı, 900-100 bin m³ / h debi aralığında üretimini gerçekleştirdiği konfor santrallerini tercih eden Mirada Exclusive Hotel, mutfak havalandırmasında da Doğu İklimlendirme mutfak havalandırması ürün grubuna güveniyor. HYH Yüksek Performanslı Davlumbazları, FOUR SMOKE Duman Yıkama Cihazları, FOUR KITCHEN Hava Filtrasyon Cihazları ile Mirada Exclusive Hotel'in mutfakları Doğu İklimlendirme güvencesi altında.

YAĞLI DUMANI VE KOKUYU FİLTRE EDEREK TEMİZLİYOR

Baca problemi olan yerler için geliştirilen FOUR KITCHEN Hava Filtrasyon Cihazları, modüler olarak üretilmektedir. Modüler yapısı sayesinde parçalara ayrılabilen ve çalışacağı yerin farklı noktalarına konumlandırılabilen cihazlar, sahip olduğu Elektrostatik Filtre, UV-C lamba ve Aktif Karbon Filtreleri ile egzoz havasında bulunan yağlı dumanı ve kokuyu yüzde 99 oranında filtre ederek temizler. Yüksek sıcaklığa dayanıklı plug fanları ile pişirme esnasında egzoz havasında oluşan yüksek ısıdan etkilenmez. Ayrıca sistem; egzoz havası fan elektrik motoru üzerinden geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede minimum bakım gereksinimi ile uzun yıllar hizmet verir.

YANGIN VE ARIZA RİSKİ EN AZA İNDİRİLİYOR

FOUR SMOKE cihazı yoğun duman ve partikül çıkışının olduğu kömürlü ızgara ve odun ateşinde pişirmenin yapıldığı mutfaklar için geliştirilmiştir. Cihaz davlumbazdan gelen duman içindeki kurum, is ve yağ gibi partikülleri tutmak ve hava ile birlikte taşınan alev ve kıvılcımı yok etmek amacıyla kullanılmaktadır. FOUR SMOKE cihazının kullanıldığı sistemlerde diğer mutfak havalandırma sistemlerinin yangın ve arıza riskini en aza indirmektedir. 

 

YORUM EKLE

Sensörmatik

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını