banner1322
x

Milyonların sevgilisi Arçelik Telve yenilendi

İlkleri ve enleri Türk tüketicisiyle buluşturan Arçelik, Telve’yi yeniledi. Siyah ve bakır renkleriyle kahve tutkunlarının beğenisine sunulan Yeni Telve şık tasarımıyla göz doldururken sahip olduğu indüksiyon teknolojisiyle vazgeçilmez geleneksel Türk kahvesi lezzetini sunuyor.

Milyonların sevgilisi Arçelik Telve yenilendi
Endüstrideara

Türkiye’nin ilk Türk kahvesi makinesi Telve’yi üreten Arçelik, Yeni Telve ürününü tanıttı. Siyah-bakır renkleri, ince ve zarif görünümüyle şıklığı yeniden tasarlanan Telve, geleneksel Türk kahvesi kültürünü geleceğin teknolojisiyle buluşturmaya devam ediyor.

Cezveyi her yönden ısıtan indüksiyon teknolojisine sahip Yeni Telve kahvenin en ideal süre ve sıcaklıkta pişmesini sağlıyor, her fincanda közde pişmiş geleneksel Türk kahvesi lezzetini sunuyor.  

Paslanmaz çelik cezveleriyle tasarım ve dayanıklılığı bir arada sunan Yeni Telve yüksek cezve kapasitesi ile tek seferde 6 fincana kadar kahve pişirirken 2 ayrı cezvede farklı şeker miktarlarına göre seçim yapma imkanı sunuyor. Ayrıca Yeni Telve ile 3 farklı fincan boyuna göre Türk kahvesi miktarı ayarlanabiliyor. 

Arçelik’in patentli Cooksense® teknolojisi ile her fincanda bol köpüklü ve tam kıvamında Türk kahvesi lezzetini sunmaya devam eden Yeni Telve, dokunmatik kontrol paneli ve 1,5 litrelik dahili su tankıyla kullanım kolaylığı sağlanıyor. 

Yeni Telve’yi dört yıllık Ar-Ge çalışmaları, pazar araştırmaları ve tüketicilerden gelen talepler neticesinde geliştirdiklerini ifade eden Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, “Kültürümüzün çok önemli bir değeri olan Türk kahvesinin geleceğine önemli yatırımlar gerçekleştirdik ve 26 patent aldık.” dedi. 2004 yılında piyasaya çıkardıkları Türkiye’nin ilk Türk kahvesi makinesi Telve ile büyük bir başarıya imza atarak sektöre damga vurduklarını vurgulayan Dinçer, ardından Telve yolculuğumuzu bir adım daha ileriye taşıdık ve otel, restoran, kafe, ofis gibi işletmeler için geliştirdiğimiz Profesyonel Türk Kahvesi Makinesi Telve Pro ile sektörün önemli bir ihtiyacını daha karşıladıklarını aktardı. Dinçer, şimdi de yeni Telve ile şık bir tasarım eşliğinde çok daha lezzetli kahve keyfi sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını sözlerine ekledi.
 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 16:55
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını