Mikrobeton® ile ofis zeminlerinde modern görünüm

NEA Yapı Kimyasalları üretimini yaptığı Mikrobeton® ile ofis zeminlerine modern görünüm sunuyor. Mikrobeton® özellikleri ile güvenli ve şık mekanların yaratılmasına imkan tanıyor.

Mikrobeton® ile ofis zeminlerinde modern görünüm
Endüstri 40 Zirvesi

Modern yaşamda çalışan insanlar zamanlarının önemli bir çoğunluğunu ofislerde geçiriyor. Ofislerin iç mekân tasarımı ise çalışanın verimliliğini etkileyen unsurlar arasında. Çalışma alanlarının üretimde verimliliği arttırmak ve insan sağlığını korumak açısından dikkat edilmesi gerekilen ögelerden biri de iç mekanın zemini. İnsan ve mekan ilişkisinin düzenlenmesinde zemin tercihinde çalışanın konforu ve güvenliği göz önünde tutulmalı. Zemin kaplama malzemeleri ofislerin genel atmosferini, stilini yansıtan en önemli yapı unsurları arasında yer alıyor. 

OFİS STİLİNE UYUMLU ZEMİNLER

NEA Yapı Kimyasalları üretimini yaptığı yenilikçi zemin çözümleri ile, ofislere modern bir görünüm sunmasının yanı sıra çalışan verimliliğinin artmasına da katkı sağlıyor.  Türkiye’de ilk mikrobeton® üreticisi olan NEA Yapı Kimyasalları, Flooropal seri ürünleri ile ofislerde modern zeminlere imza atıyor. Projenin işlevine ve ihtiyacına göre seçenekler sunabilen marka, yüksek performanslı bu zemin kaplamalarıyla mekan stilini güçlendiriyor. Flooropal seri ürünlerinin özel çimentolar, bağlayıcılar ve katkı maddelerinden ve optimize edilmiş formülleriyle İsveç teknolojisi kullanılarak fabrikalarında üretildiğini belirten Nea Yapı’nın Genel Müdürü Ayşe Mortaş, zeminlerde son kat kaplama olarak kullanılmak üzere geliştirilen bu ürünlerin kendinden yayılma özelliğine sahip ileri teknoloji kaplama ürünler olduğunu vurguluyor. Mortaş, Mikrobeton® ile oluşturulan zeminlerin en büyük avantajlarından bir diğerinin uygulamasının yapıldığı aynı gün içerisinde üzerinde yürünebilir ve çok süratle kullanıma açılabilir olması olduğunu vurguladı. Ürünün hijyenik ve dersiz modern zeminler yarattığına dikkat çeken Mortaş, Flooropal Mikrobeton®ların sanayide, sosyal alanlarda ve ticari mekânlarda kullanılabildiğini ve hijyenik, pürüzsüz, derzsiz, terazisinde ve dekoratif zeminler oluşturduğunu aktardı. Mikrobeton®ların düşük çimento oranlı, toksik madde içermeyen ürünler olduğunu dile getiren Mortaş, geri dönüştürülmüş malzeme içerikli olmaları sebebiyle de çevre dostu olduğunun altını çizdi. Mortaş, “Mimarların, sanayicinin ve bireysel kullanıcının pratik ve hızlı mekan yaratmasına olanak verir. Modern mimari tasarımların vazgeçilmez bütünsel ürünü, hızlı ve yerinde imalat sağlayan bir yelpazedir. Mikrobeton®lar sanayi tesisleri, depolama alanları, ofis, galeri, mağaza, showroom gibi ticari alanların yanı sıra konutlarda da sağlam, uzun ömürlü ve modern görünümlü zeminler sunar.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2020, 16:48
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını