Metsan Nexus projesinin tercihi Sima Cephe

İstanbul Kartal’da hayata geçen Metsan Nexus projesinin tercihi Sima Cephe. Marka projeye dış cephe, kompozit, cam küpeşte, giyotin doğrama, giydirme cephe ve cam saçak gibi ürün ve uygulamalarıyla çözüm sundu.

Metsan Nexus projesinin tercihi Sima Cephe
Proses Zirvesi

İstanbul Kartal’da 31 katlı iki blok ile daire şeklinde 17 katlı bir blok olmak üzere toplam üç bloktan meydana gelen Metsan Nexus projesi, hem mimari hem de dış cephe tasarımıyla dikkat çekiyor. Dünyaca ünlü mimar Daniel Libeskind ve Metsan İnşaat ortaklığında hayata geçen projenin dış cephe çalışmalarında çözüm ortağı Sima Cephe. Prestijli projelerin tercihi olan marka, hem kaliteli ürünleri hem de uygulamadaki titiz çalışmasıyla projeye değer kattı.

SİMA CEPHE’DEN PROFESYONEL ÇÖZÜM

Sima Cephe, Metsan Nexus projesine dış cephe, kompozit, cam küpeşte, giyotin doğrama, giydirme cephe ve cam saçak ürün ve uygulamalarıyla çözüm sundu. İşinde uzman ekibi ve fabrikasında bulunan üst düzey makinaları ile 3 boyutlu tasarımlar ve milimetrik hesaplamalarla müşterilerine hizmet veren Sima Cephe, geniş ürün yelpazesi ile yapı projelerinin en önemli destekçileri arasında yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 09:28
YORUM EKLE

KRC ELEKTRO

Peri

Dergiler