banner1339
x

Metal İşleme Sektörüne Değer Katıyor

Anadolu'nun üretim üssü ve Türkiye'nin KOBİ Başkenti Konya'da 15. kez düzenlenen fuarda Berdan Cıvata, yine ürünleri ile ilgi odağı oldu.

Metal İşleme Sektörüne Değer Katıyor
Enerji Zirvesi

 Berdan Cıvata, 40 yıllık deneyimini mega projelere ve ülke ekonomisine katkı sağlamak üzere kullanıyor. Anadolu’nun üretim üssü Konya da gerçekleştirilen 15. Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Yan Sanayileri, Ekipmanları, Delme Teknolojileri, Malzemeler ve El Aletleri, Hidrolik ve Pnömatik Fuarı’na  katılan Berdan Cıvata'nın kurulan standı dikkatleri üzerine çekti.
Berdan Cıvata, Mersin'den Avrupa başta olmak üzere dünyaya, özel,standart alt ve üst yapı malzemeleri üretiyor. Yer aldığı 'dev projelerle' hedefini her geçen gün büyütürken Türkiye'deki birçok fuarlarda da yerini alıyor.

Çok sayıda başarıya imza atan ve Tarsus'tan dünyaya dev projelerin yapı taşını oluşturan Berdan Cıvata, Türkiye'nin KOBİ Başkenti Konya'da düzenlenen metal işleme sektörünün Anadolu'daki buluşmasına katıldı. 

ÜRÜNLERİ İLE YİNE İLGİ ODAĞI OLDU

02-04 Mayıs İstanbul 24.Uluslaraarası ICCI Çevre ve Enerji Konferans ve Fuarının ardından sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve yeni teknolojik ürünlerden haberdar olmak isteyen Berdan Cıvata, 10-13 Mayıs tarihlerinde Konya Fuarı'nda da yerini aldı. Fuarda yüzlerce marka, binlerce makine, malzeme, ekipman, donanım ve teknolojileri sergilendi. 
TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen Fuarı’na geniş bir kadro ile katılan Berdan Cıvata ürünleri ile yine ilgi odağı oldu.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 16:04
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını