Meslek lisesi öğrencilerine fabrikalarının kapısını açtı

Sistem Alüminyum, fabrikasında ağırladığı Deri Sanayicileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini alüminyum profil üretim süreçleri hakkında bilgilendirdi.

Meslek lisesi öğrencilerine fabrikalarının kapısını açtı
EndüstrideAra - Haber Detay

Alüminyum sektörünün köklü markaları arasında yer alan Sistem Alüminyum, üretimi ve ihracatı ile ülke ekonomisine katkı sağlarken sosyal çalışmalarıyla da gençlerin yanında olmaya devam ediyor. 

ALÜMİNYUM ÜRETİM SÜREÇLERİNİ GÖZLEMLEDİLER

Meslek liselerinin ülke sanayisindeki katkısını önemli bulan Sistem Alüminyum, iyi eğitimli ve nitelikli iş gücünün ülke sanayisinin ve ekonomisinin geleceği için en önemli değer olduğunun bilinci ile fabrikasının kapılarını Deri Sanayicileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine açtı. Alüminyum profil üretimini yakından görme fırsatı bulan öğrenciler tesisi gezerek alüminyum profil üretim süreçlerini gözlemledi. Sistem Alüminyum çalışanları, öğrencilere üretim ve sektördeki gelişmeler hakkında bilgi verdi ve öğrencilerin sorularını cevapladı. 

50’den fazla ülkeye alüminyum ekstrüzyon profil ve kompozit panel ihraç ederek ülke ekonomisine katkı sağlayan Sistem Alüminyum, üretimdeki gücü ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla örnek bir marka olmaya devam ediyor. 

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2019, 13:50
YORUM EKLE

Daikin

Peri

Dergiler