MERSİN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HASTANESİ'NİN HAVASINA İMZA ATTI

Mersin Üniversitesi Diş Hastanesi, tüm kapalı alanlarının iklimlendirilmesinde Doğu İklimlendirme’nin klima santrallerini tercih etti.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HASTANESİ'NİN HAVASINA İMZA ATTI
Robot Zirvesi

Mersin Üniversitesi Diş Hastanesi, hastalarına gösterdiği özen ve öğrencilerine uyguladığı profesyonel eğitim sistemi ile dikkat çekerken, hastalarının ve öğrencilerinin sağlığına ve konforuna verdiği önemi, tüm kapalı alanlarının iklimlendirilmesinde Doğu İklimlendirme’nin klima santrallerini tercih ederek bir kez daha gösteriyor.

HİJYENİK VE KONFOR TİPİ KLİMA SANTRALLERİ KULLANILDI

Mersin Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, 27 Ağustos 2015 tarihinde kurulduktan kısa süre içerisinde alanında önemli başarılara imza atarak adım adım büyümeye devam ediyor. Herkes tarafından gelişmelerin yakından takip edildiği fakültede, uygulamaya geçirilen tedavi yöntemleri en iyi şekilde uygulanıyor.

Doğu İklimlendirme de söz konusu prestijli projede hijyenik ve konfor tipi klima santralleri ile yerini aldı.

Firma tarafından üretilen Eurovent ve TÜV Hygien (DIN 1946-4, VDI 6022 ve EN 13053 standartlarına göre) belgelerine sahip FOUR SEASONS markalı 3.000 m3/h ile 12.000 m3/h debi aralığında hijyenik santraller ile hijyenik hacimler, 1.500 ile 30.000 m3/h debi aralığında konfor santrali ile genel hacimler iklimlendiriliyor.


 

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2022, 13:04
YORUM EKLE

Sensörmatik

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını