Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kişiye özel fırsatlar

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, kampanyaları ile hedef kitlesine avantaj sunmaya devam ediyor. Marka kamyon ticari araç ürün grubu için hazırlamış olduğu Ekim ayına özel kampanyaları ile fayda sağlıyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kişiye özel fırsatlar
EndüstrideAra - Haber Detay

Mercedes-Benz Finansal Hizmetleri’nden müşterilerine avantaj sağlayacak dev kampanya… Aksaray’daki fabrikasında ürettiği Mercedes-Benz 2017-2018 Model yılı Euro 6 Çekici ve Euro 6 6x4/8x4 inşaat kamyonu modelleri için Ekim ayında geçerli olacak bir kampanya hazırladı. Araç ve kaskoyu kapsayan özel finansman kampanyası kapsamında kurumsal müşterilere ve şahıs firmalara; 300 bin TL kredi tutarı, 24 ay vade ve yüzde 0 faiz oranı ile Mercedes-Benz kamyon sahibi olma fırsatı sunuldu. 

Öte yandan Mercedes-Benz Finansal Hizmetleri OM457 ve OM501 motorlu kamyonlara sahip müşterilerine yönelik ise; yağ filtresi, su ayırıcı filtre, yakıt filtresi, hava kurutucu filtre, hava filtresi, motor yağı ve işçiliği kapsayan kampanya ile araçlarının bakımını toplamda 1.750 TL’ye yapabilmelerine yönelik bir avantaj daha sundu. 
 

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 16:51
YORUM EKLE

Polinet

Peri

Dergiler