banner1322
x

MEKANA YENİ BİR STİL GETİRİYOR

Dekorasyonda detayların da stilinizi ve tercihlerinizi yansıtması önemlidir. Stil sahibi mekanlar için özel bir seri geliştiren Günsan Elektrik, İtalyan stili Modüler seri seçkin zevklere yanıt verecek renk ve dokularda, ayrıcalıklı ürün tasarımları sunuyor.

MEKANA YENİ BİR STİL GETİRİYOR
Endüstrideara

Yaşam alanlarına yenilikçi ve şık ürünleriyle eşlik eden Günsan Elektrik, İtalyan stili Modüler seri ile mekanlara elegant bir dokunuş katıyor. Modüler seride keskin ve belirgin formlu çerçeve tasarımıyla Flat ve kusursuz tasarım çizgisine sahip Mode isimli iki farklı plastik çerçevesi serisi yer alıyor. Metal, pleksi ve ahşap lüks çerçeve seçenekleri ise beklentilerin üstünde estetik ve kişiselleştirilmiş tasarımlar sunuyor.

Ahşaptan pleksiye, her zevke uyan tasarımlar

Modüler seride yer alan Flat ve Mode plastik çerçeve serisi beyaz, krem ve kese kağıdı renkleriyle sadelik, şıklık ve uyumu yansıtıyor. Mocha, metalik bej, gümüş, füme ve metalik siyah renk seçenekleri ile yaşam alanlarında beklentilerin ötesine geçen metalik renkli çerçeveler dekorasyona göz alıcı bir tarz katıyor. Beyaz, siyah, gök mavisi ve kesekağıdı olarak 4 renk seçeneğiyle Lüks Pleksi serisi modern dekorasyonun vazgeçilmezi olurken; bambu, Amerikan ceviz ve venge alternatifleri ile Lüks Ahşap çerçeveler de uygulandıkları tüm mekanlara ahşabın sıcaklığını katıyorlar. Inox çerçevelerin farklı renk kombinasyon seçenekleriyle kullanılabiliyor. 

Önemli projelerde Modüler seri var

Günsan Modüler seri ürünleri İstanbul’da Wanda Wista, Kartal Towers, Kartal Kordonboyu, Taksim 360, Bodrum’da G Beyond ve Malatya Life Residance gibi önemli projelerin dekorasyonunda da tercih ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2020, 14:55
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını