banner1013
x

MEKAN TASARIMINDA FONKSİYON ESTETİK BİRARADA

Üşenmez Tente hareketli alüminyum tavan sistemi, katlamalı tente, yapısal çözümler ve gölgelendirme sistemlerinin plan, tasarım, üretim ve uygulamasıyla restoranlara hem işlevsel hem de estetik çözüm sunuyor.  

MEKAN TASARIMINDA FONKSİYON ESTETİK BİRARADA
EndüstrideAra - Haber Detay

Müşteri memnuniyetinin öne çıktığı restoranlarda konforlu aynı zamanda fonksiyonel bir alan için mekan çözümleri önem taşıyor. Özellikle kentleşmenin yoğun olduğu büyükşehirlerde insanlar dinlenme ve eğlenme vakitlerini doğa ile bütünleşen işleme mekanlarında geçirmek istiyor. Müşterilerinin bu talebine cevap vermek isteyen restoran gibi işletmelerin ise bu konudaki en önemli çözüm ortağı gölgelendirme sistemleri. Üşenmez Tente ise 50 yıllık tecrübesi ile mekanın albenisi artırmak isteyen restoran işletmelerinin yanında.  Marka, en son teknolojiyle geliştirdiği tasarımsal çözümleriyle özgün işlere imza atıyor. Geniş bir ürün gamına sahip olan Üşenmez Tente hareketli alüminyum tavan sistemi, katlamalı tente, yapısal çözümler ve gölgelendirme sistemlerinin plan, tasarım, üretim ve uygulamasını gerçekleştiriyor. Bu sistemleri ile marka, yiyecek ve içecek işletmelerine dört mevsim kullanılabilmek üzere ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor. İç ve dış mekanı bütünleştiren bu sistemler, işlevselliğin yanı sıra formuyla da mekanın tasarım çizgisine uyum sağlıyor. 

TEKNOLOJİYE UYUMLU ÇÖZÜMLER

Üşenmez Tente’nin dört mevsim kullanılabilen, hem yaz sıcaklarından hem de kış hava şartlarından koruyabilen binadan bağımsız olarak kullanılabilecek ya da bina ile birlikte planlanabilecek yapısal çözümleri aynı zamanda akıllı bina otomasyon sistemlerine entegre edilerek, kullanıcı tarafından telefondan ya da tabletten tek tuşla yönetilebiliyor. 

Yurt içinde ve yurt dışında birçok kurumsal yeme ve içme işletmesi tarafından tercih edilen Üşenmez Tente’nin çözüm sunduğu isimler arasında Big Chefs Adana şubesi, Alleben Göleti, Onbaşılar Kebap gibi birçok marka yer alıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2020, 14:43
YORUM EKLE

Daikin

Siemens

Dergiler