banner1322
x

Mega projelerin tercihi

Beton ve çimento katkıları sektöründe global bir oyuncu olan Chryso, kalitesiyle Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, Avrasya Tüpgeçit ve yeni yapılmakta olan 1918 Çanakkale Köprüsü ve daha birçok mega projenin tercih ettiği marka.

Mega projelerin tercihi
Endüstrideara

Kalitesiyle faaliyetlerini sürdürdüğü tüm ülkelerde ismini duyurmuş olan Chryso, Türkiye’de de mega projelerin öncelikli tercih ettiği marka. Beton ve çimento katkıları sektöründe global bir oyuncu olan firma, betonu tamamlayan tüm yapı kimyasallarının tedarikini de gerçekleştiriyor. Bu konularda bulunduğu tüm ülkelerde ilk iki oyuncu arasında yer alan Chryso, Türkiye’de ise lider konumunda yer alıyor. Türkiye’nin tüm bölgelerine terzi usulü çözümleriyle hizmet veren firma, her bölgede bulunan ayrı teknik satış ekipleri ve AR&GE destek çalışanlarıyla proje odaklı çalışarak 1000’i aşkın ürün yelpazesimden uygun katkılar sağlıyor.

Chryso Grup’un 100’ü aşkın ülkede gerçekleştirdiği çalışmalarla projelere değer katıyor. Orta Asya ve Orta Doğu Bölgesi ihtiyaçları Türkiye tarafından tedarik edilen Chryso Grup’un Türkiye’deki merkezi dünyadaki beş AR-GE merkezinden birisi. Kocaeli merkez olmak üzere Trabzon ve Adana’da olmak üzere üç bölgede üretim fabrikası yer alan Chryso, bugüne kadar birçok mega projeye çözüm sundu. Bu projeler arasında Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü, Avrasya Tüpgeçit ve daha birçok mega proje yer alıyor. Chryso’nun tercih edildiği önemli projelerden bir diğeride yeni yapılmakta olan 1918 Çanakkale Köprüsü. 


 

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2019, 12:43
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını