MCE FUARI, SEKTÖRÜ BU KEZ DİJİTALDE BULUŞTURACAK

İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası'nın Türkiye temsilciğini yürüttüğü MCE Fuarı, 8-9 Nisan'da MCE Live + Digital ile dijital platformda gerçekleştirilecek.

MCE FUARI, SEKTÖRÜ BU KEZ DİJİTALDE BULUŞTURACAK
EndüstrideAra2

İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası'nın Türkiye temsilciğini yürüttüğü MCE (Mostra Convegno Expocomfort) Fuarı, 8-9 Nisan 2021 tarihlerinde MCE Live + Digital ile dijital platformda gerçekleştirilecek.

PAZARA TANITILMALARINA OLANAK TANIYOR

Uluslararası Isıtma, Soğutma, İklimlendirme ve Yenilenebilir Enerji Fuarı, iş bağlantıları oluşturma ve firmalar ile iletişim kurma ihtiyaçlarını karşılamada etkin olan ve sektördeki lider konumunu pekiştirirken, MCE Live + Digital ile güvenli, kolay ve etkili bir katılım için online toplantıların önemini artırmayı ve dijitalin sunduğu avantajları en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan geleneksel MCE'den farklı bir edisyon planlanıyor.

Markaların ve ilgili ürün ve hizmetlerinin önemli unsurlarına odaklanarak, basit ve işlevsel ancak eksiksiz bir katılımdan faydalanarak firmaların ilgili pazara tanıtılmalarına imkan veriyor.

BİRÇOK ÖZELLİK SUNUYOR

Dijital ortamda katılım, şirket profilinden ürün tanıtımına, ekip üyelerinden gerçek zamanlı analitiğe, müşteri davet etme aracından ağ oluşturma ve eşleştirme fırsatlarına, 1to1 ve 1toX toplantılara ve kurumsal seminerler düzenleme olanağına kadar birçok özelliği içeriyor.

Fuarla ilgili daha fazla bilgi almak isteyenler, İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası ile irtibata geçebiliyor ya da fuarın resmi web sitesini ziyaret edebiliyor.

FUARA KATILAN FİRMALARA DESTEK OLUYOR

Türk ve İtalyan işadamları tarafından 1885 yılında kurulan ve  yaklaşık 700 üyesi bulunan İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası, İstanbul'daki merkezinin yanı sıra Ankara Büyükelçiliği ve Kocaeli Sanayi Odası bünyesindeki temsilcilik ofisleri ile hizmet sunuyor.

İtalya ve Türkiye arasındaki ticari ilşkileri geliştirmek ve güçlendirmeye yönelik sayısız faaliyetler gerçekleştiren Oda, bu faaliyetler kapsamında fuara katılım sağlayan şirketlere her konuda destek veriyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2021, 08:11
YORUM EKLE

KRC ELEKTRO

Peri

Dergiler