banner1322
x

MASDAF, DÜZCE’DE SELİN YARALARINI SARDI

Düzce, 26 Haziran’da başlayan ve üç gün boyunca devam eden yağışlarda, ana su hattının sel sularına kapılması nedeniyle susuz kaldı. Su hattını 24 saat içerisinde yeniden inşa edilmesi sürecinde Düzce Belediyesi su tedariğinde ana sistem çözümü olan pompa teknolojisinde Masdaf’ı tercih etti.

MASDAF, DÜZCE’DE SELİN YARALARINI SARDI
Robot Zirvesi

26 Haziran’da Batı Karadeniz’de etkili olan yağışlar Düzce’yi de vurdu. Üç gün boyunca aralıksız devam eden yağışlar, Düzce'nin içme suyu ihtiyacını karşılayan Beyköy su alma regülatörünün bulunduğu Uğur suyu’nun taşarak, yolun ve ana su hattının zarar görmesine neden oldu. Regülatöre giden 600 metrelik ana su hattının sel sularına kapılması nedeniyle kente su verilemedi.

SU HATTI 24 SAAT İÇERİSİNDE YENİDEN İNŞA EDİLDİ

Düzce Belediyesi; DSİ ve İl Özel idare Müdürlüğü'nün de desteği ile tüm imkânlarını seferber ederek, su hattını 24 saat içerisinde yeniden inşa edip, kente su vermeyi başardı. 
Düzce Belediyesi, su tedariğinde ana sistem çözümü olan santrifüj pompa teknolojisinde ise Masdaf’ın en yüksek hidrolik güçlere sorunsuz bir biçimde ulaşabilen SPLT serisi ayrılabilir gövdeli santrifüj  pompa sistemini tercih etti.

MÜKEMMEL TESLİMAT PERFORMANSI

Yüksek hidrolik güce sahip santrifüj pompa teknolojisini 24 saat içerisinde üretip, devreye almayı başaran Masdaf, mükemmel teslimat performansı ile Düzce Belediyesi’nin zor zamanında önemli bir çözüm sağlayıcı oldu. 
Masdaf’ın SPLT serisi ayrılabilir gövdeli santrifüj pompaları, yüksek mukavemete sahip tasarımı ve hidrolik performansıyla zorlu koşullarda bile uzun yıllar sorunsuz bir çalışma performansı gösteriyor. 

 

YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını