Marshall’ın yaz renkleri hareketlendiriyor

Marshall, yaz ayları için hareketliliğe ilham veren, cesur “Harekete Geç” konseptine uygun renkleri bir araya getirdi.

Marshall’ın yaz renkleri hareketlendiriyor
Robot Zirvesi

Bu oyuncu ve renkli palet canlı kırmızı ve yeşil ile solgun pembe ve maviyi kombinleyerek, çıtır/gevrek (crispy) gri ve beyazı vurguluyor. 

Marshall uzmanlarının gerçekleştirdiği anketler ve sosyal trend araştırmalarının neticesine göre insanlar artık hayatlarında olumlu bir hava yaratacak arayış içinde ve hayallerine, arzularına odaklanmak istiyor. Evlerimiz, yaşama dair bu pozitif yeni yaklaşıma kucak açacağımız ilk alan. Marshall son koleksiyonunda “Düşün”, “Hayal Et”, “Sev” ve “Harekete Geç” temalı renk paletleri sunarak herkese kendi ışığını keşfetmek için rehberlik ediyor. 

Bu temaların merkezinde anahtar renk konumunda olan yılın rengi, çok yönlü, sakinleştirici ve doğal sıcak amber tonundaki “Baharatlı Bal”, samimi bir ortam yaratırken, ortamdaki ışık ve birlikte kullanılan renk paletlerine göre daha canlı ve enerji verici alanlar oluşturuyor. Yılın Rengi baharatlı balın altın tonları, harekete ilham veren “Harekete Geç” temalı palet ile birlikte kullanıldığında bu renklerinin sıcaklığını korumasını sağlıyor ve hareketliliğe ilham olacak alanlar yaratıyor. Ev sahiplerinin boyayıp yaşamlarının bir parçası haline getirdiği mobilyalar ve renkli ahşaplarla oluşturdukları bu sıcak ve renkli ortam insanı harekete geçmeye, canlanmaya teşvik ediyor ve yaz aylarının dinamizmine, hareketliliğine ilham veriyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2019, 10:13
YORUM EKLE

Sensörmatik

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını