Marshall’dan renklerle dekorasyon önerileri 

Her rengin kendi başına insan psikolojisi üzerinde kurduğu bir etki olduğunu belirten Marshall renk uzmanları, bu etkiyi olumlu bir şekilde hayatımıza yansıtmak için dekorasyon önerileriyle birleştirmek gerektiğinin altını çiziyorlar.   

Marshall’dan renklerle dekorasyon önerileri 
Endüstri 40 Zirvesi

Renklerin dekorasyon alanındaki önemine dikkat çeken Marshall renk tasarımcıları ekibi, evlerde yapacağımız küçük ve kolay değişiklikleri büyük farklar yaratabileceğini söylüyorlar.  Günün en stresli ve yorucu zamanlarını evimizin dışında geçirdiğimizi belirten Marshall renk uzmanları eve geldiğimizde de en büyük isteğimizin huzur olduğunun altını çiziyorlar. Evin huzuru için evde yaşayan bireyler kadar evin dekorasyonunun ve seçilen renklerin önemli olduğunu belirten uzmanlar, renkler kişilerin psikolojisini doğrudan ve dolaylı şekilde etkilemektedir diyor. 

Modern bir oturma odasında yumuşak pembe ve sıra dışı bir pastel renk paleti ile oturma odanız için ilham veren bir bölme efekti ortaya çıkartabilirsiniz.

Yüksek tavanlardan ve modaya uygun şekilde alçaltılmış kanepelerden en iyi şekilde yararlanılması için, şık bir şekilde döşenmiştir, ayrıca rahat bir atmosfer oluşturmak için de duvar düşük bir seviyede bölünmüş. Fonksiyonel metal parçalar ve yemyeşil bitkilerle kombine edilmiş dokulu yünlerin detaycı olmayan formları ve konforlu koltuklar, modern yaşam için son derece rahat bir alan yaratabilir.

YATAK ODANIZDA DOĞAYI İÇERİYE ALIN

Tek blok renkle sade ve kusursuzluktan yana olun. Pastel renkler ile sakin bir bahar sabahının renklerini bir araya toplayabilir, yatak odanızda yumuşak ve besleyici bir alan yaratabilirsiniz. Duvarların ve pencere panellerinin tamamen tek bir tonda boyanması, rahatlatıcı bir mabet gibi kişiyi saran bir ortam sağlamaktadır. 
Odanızda yeşil bir deve tabanı ile doğal ve canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Allık pembesi yastıklarınıza renk patlamaları ekleyerek ve pastel renklere kıyı esintisini yansıtmak için yatağınızda deniz mavisi nevresimler kullanabilirsiniz

CANLI MUTFAK İÇİN

Mutfakta canlılık ve enerji duygusu elde etmek için boyayı kullanabilirsiniz. Uçuk nötr tonlardaki sakinleştirici bir fona mukabil, parlak pastel maviye boyalı dolaplar, çarpıcı biçimde öne çıkabilir. Bu enerji verici renk, ilgi çekici ve dinamik bir etki için, duvar üzerinde grafik daire halinde ve mutfak adasının sıcak karamel tonlu Baharatlı Bal paneli boyunca uzanan mavi çizgi halinde tekrarlanır. Bu da mutfağınızda canlılık sağlayacağı gibi mutfağınıza giren herkesin hayranlığını kazanmanızı sağlayacaktır. 
 

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 16:59
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını