banner1322
x

Marshall’dan 23 Nisan temalı resim yarışması 

Marshall 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için instagram üzerinden bir resim yarışması düzenliyor. Kazananlara sürpriz ödüllerin de olduğu yarışmaya başvurmak için son tarih 20 Nisan.

Marshall’dan 23 Nisan temalı resim yarışması 
Makine Zirvesi

“Renklendir Hayatı” sloganıyla hayatımıza renk katmaya devam eden Marshall, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle evlerde bu yıl okullarda kutlanamayacak olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın coşkusu biraz da olsa yaşatabilmek için 23 Nisan temalı bir resim yarışması düzenliyor. Çocuklar, instagram üzerinden gerçekleştirilecek yarışmaya 23 Nisan coşkusunu yansıtan özgün resimlerle katılacaklar. Yarışmaya katılmak isteyen çocuklar çalışmalarını Marshall İnstagram hesabına direkt mesaj (DM) olarak gönderecekler. Gönderilen tüm resimler Marshall Instagram hesabı üzerinden yayınlanacak. Yarışmaya çocuklar bireysel olarak tek bir özgün resimle katılacaklar, istedikleri boya ve teknikle çalışabilecekler. Yarışmaya katılabilmek için bu  çalışmaların en geç 20 Nisan saat 23:59’a kadar gönderilmesi gerekiyor. 

AkzoNobel Marshall Pazarlama Pınar Adabağ, “Dünyanın ilk ve tek uluslararası çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın evlerde geçecek olması hepimizi çok üzdü. Çocuklarımızın bu özel gününde onları yalnız bırakmamak, yüzlerini bir nebze de olsa güldürebilmek için bir yarışma hazırlamaya karar verdik. 14 yaş ve altı çocuklarımızın eserlerini beklediğimiz yarışmamızda gönderilen tüm resimlere Instagram hesabımız üzerinden açacağımız online sergimizde yer vereceğiz. Marshall olarak ülkemizin lider boya firmalarından biri olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye devam edeceğiz” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2020, 14:16
YORUM EKLE

Sensörmatik

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını