banner1339
x

Manzara Adalar projesinin tercihi Silenta Premium

Yapıların sağlıklı ve temiz suya ulaşımı; atık suların sessiz ve güvenli bir şekilde boşaltımı GF Hakan Plastik ürünleri ile garanti altına alınıyor. LEED Platinum sertifikalı Manzara Adalar projesinde tercih edilen Silenta Premium, yurt içi projeler kadar uluslararası projelerin de tercih ettiği bir ürün olarak öne çıkıyor.

Manzara Adalar projesinin tercihi Silenta Premium
Endüstri 40 Zirvesi

Büyük ve hızlı kentleşme nedeni ile giderek üzerinde hassasiyetle durulmaya başlayan gürültü kirliliği, konutlardan okullara, otellerden ofislere her alanda kişileri fiziksel ve ruhsal yönde olumsuz etkileyen toplumsal bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Yapılarda, toplumun ve bireyin yaşam kalitesini artıracak ses yalıtımı sağlayan ürünlerin kullanımı bu nedenle daha da önem kazanıyor.

SUYUN SESSİZ VE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE BOŞALTIMINDA UZMAN 

GF Hakan Plastik tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk sessiz borusu SILENTA PREMIUM Atık Su Boru Sistemi, üstün özellikleri ile yapılarda kullanılan suyun sessiz ve güvenli bir şekilde boşaltımı konusunda uzman bir sistem. 

4 l/s debide 13 dB(A) ses geçirgenliğe sahip SILENTA PREMIUM, 3 katmanlı bir yapıya sahip:
-    İç katman, pürüzsüz yapısı nedeniyle üstün bir akış performansı sunuyor. Kimyasal dayanımı sayesinde boru içerisinde oluşacak korozyonu engelliyor. 
-    Orta katman, yüksek moleküler yapısı ve özel formülü sayesinde boru içerisinde oluşan ses dalgalarını emerek boru dışına yansımasını engelliyor.
-    Dış darbelere ve yüksek sıcaklıklara mukavemetli dış katman ise sıvıların sağlıklı ve güvenli bir şekilde taşınmasına olanak sağlıyor. 

GF Hakan Plastik’in öne çıkan ürünleri arasında yer alan bu ürün, tesisat sistemi üstündeki titreşimleri önemli oranda minimize ederek; bina içerisindeki titreşimler sonucu meydana gelen temas sesleri ve uğultuları da minimum seviyeye indiriyor. Özel conta sistemi, montaj kolaylığı sağlamakla birlikte su sızdırmazlığını garanti ediyor. Öte yandan ısıl genleşme nedeniyle borunun hareket etmesini sağlıyor. 

EN14366 standardına göre, 4 l/s debide 13 dB(A) ses şiddeti seviyesine sahip olan SILENTA PREMIUM’un, TESK sertifikasının yanı sıra, Almanya Fraunhofer, Almanya Hoch, Rusya GOST-R, Ukrayna Ukr SEPRO raporları ile Alman DIBT Sertifikası da bulunuyor.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 18:31
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını