Manisa Fabrikası’na En iyi Fabrika Ödülü

Bosch Termoteknik Manisa Fabrikası, 2018 yılında sektöründeki başarıları ve verimliliği göz önünde bulundurularak Bosch Global tarafından verilen “En iyi Fabrika_No1@TTPlant” ödülüne layık görüldü.

Manisa Fabrikası’na En iyi Fabrika Ödülü
Robot Zirvesi

Geçtiğimiz yıl Bosch Termoteknik Manisa Fabrikası’nda 888 bin 888 kombi üreterek tarihinin en büyük imalatına imza atan Bosch Termoteknik, başarılarını sürdürmeye devam ediyor. Termotek-nik iş kolunda dünya çapında öne çıkan tesisler arasında yer alan ve 41 ülke için 744 farklı tip cihaz üreten Manisa Fabrikası, yeni üretim rekoruyla ‘üretim üssü’ unvanını pekiştirdi. 25 yılı aşkın sü-redir faaliyet gösteren fabrika, kurulduğu günden itibaren 8 milyondan fazla kombi üretti ve iklim-lendirme sektöründe ‘ihracat lideri’ unvanını elinde bulunduruyor. 

BOSCH TERMOTEKNİK 2018 YILINDA DA İHRACAT ŞAMPİYONU

Geçtiğimiz yıl 8 milyonuncu kombi üreterek ülkemiz ekonomisine fayda sağlayan sağlayan Bosch Termoteknik, ihracat başarısını 2018 yılında da devam ettirdi ve yılı ‘İklimlendirme Sanayi İhracat Sektör Lideri’ olarak kapattı. Bosch Termoteknik Pazarlama 
Direktörü Ali Aktaş “Bosch Grubu’nun önemli ihracat üslerinden Bosch Termoteknik Türkiye ola-rak, 2018 yılında İklimlendirme Sanayi İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından ‘İklimlendirme Sektö-ründe En Çok İhracat Yapan Firma’ ve ‘En Çok Kombi ve Su Isıtıcısı İhracatı Yapan Firma’ dalında iki ayrı ödül aldık. Bunların dışında Bosch Global tarafından verilen “En İyi Fabrika_No1@TTPlant” ödülüne layık görüldük. Üstün teknolojimiz ve ürün portföyüne kattığımız yeni ürünlerimizle dünya pazarındaki konumumuzu her geçen gün güçleniyoruz ve geniş bir coğrafyada yarattığımız başarı ile takdir görmek bizi sevindiriyor” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 18:50
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını